Haber Üstü Reklam Alanı

Tuğçe ve Mehmet Çifti Dünya Evine Girdi

8.10.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Özdere Claros otelde yapılan nikah ve düğün törenine, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol katılmazken, Bulgaristan Kirkova Belediye Başkanı Şinasi Sülemanov, Gaziemir Belediye Başkan Yardımcıları, Önder Keskin, Mitat Kale ve Barış Çağlar Çelik genç çiftlerin nikah şahitliğini yaptılar.2017 yaz dönemi düğün sezonu, Gaziemir adına yakışır bir düğün töreni ile son buldu.  Yılın düğünü sayılabilecek organizasyon, Özdere Claros Otelde gerçekleşti.

VİDEO Nikah ve Düğün Töreni

Gaziemir Belediye Başkan sekreteri Tuğçe Çamdereli ile Gaziemir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuncer’in, uzun dönemdir süren birlikteliği, Gaziemir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Nurcan Bukova'ın kıydığı nikah ile son buldu, genç çiftler dünya evine girdi. 

Özdere Claros otelde yapılan nikah ve düğün törenine, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol katılmazken, Bulgaristan Kirkova Belediye Başkanı Şinasi Sülemanov, Gaziemir Belediye Başkan Yardımcıları, Önder Keskin, Mitat Kale ve Barış Çağlar Çelik genç çiftlerin nikah şahitliğini yaptılar. 

Gaziemir Belediye Personelinin adeta akın ettiği gecede, nikahı kıyan İnsan Kaynakları Müdürü Nurcan Bukova'nın nikah sırasında Gelin Tuğçe Çamdereli’ye kabul ediyormusunuz sorusuna, düşünme hakkım var mı, dedikten kısa bir süre sonra, Çamdereli kabul ediyorum dedi. Nikah Memuru Nurcan Bukova, Damat Mehmet Tuncer’in kabul ediyormusunuz  sorusuna, Tuncer’in verdiği cevabı beğenmeyip tekrarlatması üzerine, Mehmet Tuncer gerçekten çok seviyorum ve Evet diyorum diyerek nikah defterine imzayı attılar. 

Tuğçe ve Mehmet çiftinin düğün törenine CHP’li belediye meclis üyesi Muhittin Mert ile AKP’li Yasin Mazlum katılırken, Gaziemir Belediyesi Folklor grubunun oynadığı Halk Dansları sonrası, pisti dolduran çoğunluğu belediye personeli gençler, gecenin sonuna kadar Tuğçe ve Mehmet  çiftini pistte yalnız bırakmadı. 

Özdere Claros Otelde yapılan nikah ve düğün törenine katılıp, törenden erken ayrılmak isteyen konukları otoparkta acı bir sürpriz bekliyordu. Düğün törenine özel araçlarıyla gelen konukların fazlalığı, Claros Otel görevlilerinin sorumsuzluğu ve gelişi güzel park edilen araçlar nedeniyle onlarca araç sahibi, saatlerce araçlarını çıkarmak için beklemek zorunda kaldı. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Neşe içersinde içerisinde geçen düğün sırasında Hüma ve Ege çiftinin nikahlarını kıyan, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol her aileye olduğu gibi, genç çift...

Şafak’ı, Yılmaz’ı Zafer’i Malkoçoğlu, Karaoğlan Çirkin Kral’ı Ferdi’si, Orhan’ı ,Tarık Akan’ı , Kadir’i çekirdeği çıtlattığımız, sevilen gazozu yudumladığımız yazlık s...

Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde ‘İtiatsizler’ adlı kitabı seslendiren Metin Coşkun ve Orhan Aydın, Cumhuriyet tarihi boyunca katledilmiş, zindanlarda tutsak edilmi...

Gaziemirli iyiliksever bir grup ev hanımı, evlerimizde gün yapacağımıza iyilik yapalım dediler, Doğu ile Batı arasında gönül köprüsü kurdular, yaşlıları ziyaret ettile...

Okurken duygulandığımız gözyaşı döktüğümüz bizleri oradan buraya gurbetten evimize anamıza babamıza kısacası sevdiklerimize biran olsa bile kavuşturan mektuplarımız.