Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Sanata Doyacak

14.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Çıkardığı albümlerle sanat dünyasına büyük katkıları olan, ilk kez Gaziemir’de bir program alan Kuşum Aydın ve Harun Kolçak’ın konserini, Hakan Eren sunacakGaziemir Belediyesi, her geçen gün değişen ve gelişen ilçemizin, kültür ve sanattan da mahrum kalmaması adına düzenlediği sanat etkinlikleri devam ediyor. 

Garo Mafyan Özel Konseri adı altında düzenlenen, ilçemize kültür ve sanat dalında büyük katkısı olacağına inanılan bu konserin, konuk sanatçıları Kuşum Aydın ve Harun Kolçak olacak.

Çıkardığı albümlerle sanat dünyasına büyük katkıları olan, ilk kez Gaziemir’de bir program alan Kuşum Aydın ve Harun Kolçak’ın konserini, Hakan Eren sunacak. 

Gaziemir Belediyesi popüler Müzik Korosunun eşlik edeceği konseri Şef Ferda Yılmaz yönetecek. 15 Mayıs Pazartesi günü Saat 20:30’da başlayacak konser , Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesinde ücretsiz olarak sergilenecek.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Okurken duygulandığımız gözyaşı döktüğümüz bizleri oradan buraya gurbetten evimize anamıza babamıza kısacası sevdiklerimize biran olsa bile kavuşturan mektuplarımız.

Yurt içi ve yurt dışından gelen misafir çocukların gösterilerini baştan sona izleyen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, sahneye en son çıkan Romanya’dan öz...

Kopardığınız bir çiçek, kırdığınız bir kalp, aracınızın kornasına bastığınız gürültü,çevreye yapılan haksızlıklar doğayı katletmeler,ormanlar,denizler,göller,dağlar,ır...

Ezgi ve Mustafa çiftinin nikahlarını geceye katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kıydı.

Şenlik komitesi üyeleriyle birlikte 23 Nisan Çocuk Şenliği Lansmanı, Svalin Otelde geniş katılımlı basın mensuplarına anlatan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Ş...