Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Sanata Doyacak

14.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Çıkardığı albümlerle sanat dünyasına büyük katkıları olan, ilk kez Gaziemir’de bir program alan Kuşum Aydın ve Harun Kolçak’ın konserini, Hakan Eren sunacakGaziemir Belediyesi, her geçen gün değişen ve gelişen ilçemizin, kültür ve sanattan da mahrum kalmaması adına düzenlediği sanat etkinlikleri devam ediyor. 

Garo Mafyan Özel Konseri adı altında düzenlenen, ilçemize kültür ve sanat dalında büyük katkısı olacağına inanılan bu konserin, konuk sanatçıları Kuşum Aydın ve Harun Kolçak olacak.

Çıkardığı albümlerle sanat dünyasına büyük katkıları olan, ilk kez Gaziemir’de bir program alan Kuşum Aydın ve Harun Kolçak’ın konserini, Hakan Eren sunacak. 

Gaziemir Belediyesi popüler Müzik Korosunun eşlik edeceği konseri Şef Ferda Yılmaz yönetecek. 15 Mayıs Pazartesi günü Saat 20:30’da başlayacak konser , Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesinde ücretsiz olarak sergilenecek.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kadıköy’de sahne aldığı mekanda şarkı söylerken Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiği gerekçesiyle 10 ay hapse çarptırılan sanatçı Zuhal Olcay’ın cezası suçu alenen işlediği...

A9 televizyon binasındaki 'görüntü arşivine' de el konuldu. Emniyet'te oluşuturulan özel ekip, hard disklerdeki binlerce saatlik görüntüyü incelemeye aldı. Bilgisayarl...

Aşkın sonsuz biçimi olduğuna inanan Dilara Fındıkoğlu, cinsiyet rollerine meydan okuyan koleksiyonuyla geleneksel tanımların dışına çıkıyor. Damatlar gelinlik ya da ge...

Senarist ve yönetmen Gani Müjde, oğlunun ismiyle esprili tweet atan Pucca'nın evinin polisler tarafından aranmasına tepki gösterdi.

Bensu Soral, geçen gün Levent’te yer alan bir AVM’de objektiflere yansıdı.