Haber Üstü Reklam Alanı

Mutluluk Balonları Postacı Bekir'den

20.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

gecelerin ışıldısında, Postacı Bekir kimliği ile yaşam mücadelesini sürdürmeye....Gaziemir’de Bekir Işılır denince kimsenin tanımadığı, fakat Postacı Bekir ismi verilince yediden yetmişe her Gaziemirlinin yakından tanıdığı isim olan Bekir Işılar, (Postacı) bugünlerde ticaretin her dalında karşımıza çıkıyor. 

Yıllarca PTT’de görev yaptıktan sonra emekli olan, A.Arda meydanında çeşitli kıraathanelerde garsonluk yaparak yaşamını idame ettiren Postacı Bekir, her gün farklı bir ticari girişimcilik ruhu yaşamına renk katmaya devam ediyor.

Bekir kah bir Hayır lokması dökerken beyaz önlüğü ve şapkası ile, kah elinde bir tepsi kuru tatlı ile, kah yazdırdığı numaralarla çekiliş yaparak karşımıza çıkarken, son günlerde elinde uçan balon ile Gaziemir cadde ve sokakların da  çocukları sevindirerek, yaşam mücadelesi vermeyi devam ediyor. 

Bekir Işılır, gün boyu yaşadığı farklı yaşam tarzı ile Gaziemir’e renk katarken,  gecenin ilerleyen saatlerine kadar renkli gecelerin ışıldısında, Postacı Bekir kimliği ile yaşam mücadelesini sürdürmeye, Gaziemir’in renkli gecelerine renk katmaya devam ediyor. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kadıköy’de sahne aldığı mekanda şarkı söylerken Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiği gerekçesiyle 10 ay hapse çarptırılan sanatçı Zuhal Olcay’ın cezası suçu alenen işlediği...

A9 televizyon binasındaki 'görüntü arşivine' de el konuldu. Emniyet'te oluşuturulan özel ekip, hard disklerdeki binlerce saatlik görüntüyü incelemeye aldı. Bilgisayarl...

Aşkın sonsuz biçimi olduğuna inanan Dilara Fındıkoğlu, cinsiyet rollerine meydan okuyan koleksiyonuyla geleneksel tanımların dışına çıkıyor. Damatlar gelinlik ya da ge...

Senarist ve yönetmen Gani Müjde, oğlunun ismiyle esprili tweet atan Pucca'nın evinin polisler tarafından aranmasına tepki gösterdi.

Bensu Soral, geçen gün Levent’te yer alan bir AVM’de objektiflere yansıdı.