Haber Üstü Reklam Alanı

Ezgi ve Cemre Yeni Bir Hayat Dedi

19.9.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bayraklı La Vie Nouvelle düğün salonunda Saat 18:00’de yapılan nikah töreninde, Ezgi Çağlarsu’nun nikah şahitliğini CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Cemre Yıldırım’ın şahitliğini amcası Maruf Yıldırım yaptıGazetemiz Editörü Levent Çağlarsu’nun kızı Ezgi, 17 Eylül Cumartesi günü Bayraklı La Vie Nouvelle düğün salonunda yapılan, nikah ve düğün töreni ile hayatını Cemre Yıldırım ile birleştirerek dünya evine girdi. 

Bayraklı La Vie Nouvelle düğün salonunda Saat 18:00’de yapılan nikah töreninde, Ezgi Çağlarsu’nun nikah şahitliğini CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Cemre Yıldırım’ın şahitliğini amcası Maruf Yıldırım yaptı. 

Dokuz yıllık bir arkadaşlık sonrası hayatlarını birleştiren Ezgi ve Cemre’nin nikah ve düğün törenine, CHP Gaziemir İlçe Umut Tekin, Belediye Meclis Üyeleri Ünal Işık, Bengü Sayköse, Şenay Çavdar, M.Ali Yalçın, Aydın Tülü, ilçe yönetim kurulu üyesi Ramazan Yalçın, eski CHP Gaziemir ilçe başkanı Yüksel Demirsoy ile Yıldırım ve Çağlarsu ailelerinin dostları katıldı. 

Genellikle kendi parti emekçilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayı, farklı partiye gönül vermiş kişilerin mutlu günlerine katılmayı alışkanlık haline getiren, partisinin bayramlaşma törenine dahi katılmayan, gençlik kolları başkanının nikahını Urla Belediye Başkanına kıydırtan, CHP’li Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, yine alışkanlığına devam etti. 

Ezgi ve Cemre çiftti, aylardır uzun uğraşlar vererek hazırladıkları bu geceden sonra, yorgunluklarını atmak üzere Taylant’ın Phuket adasının yolunu tuttu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Düşündünüz mü? Tabi ki insanın hatırlanması, akılda kalması kendisi ile alakalı bir durum. Hani derler yaa, insan ne ekerse onu biçer. Ama yine de insanın kalbinin bir...

Sevgi insan yüreğinden gelen, karşı tarafa aktarılan bir yansımadır. Sevgi bir hazinedir, sevgi insanda mutluluklar doğurur ve sevginin günü olmaz.

Köşe yazarımız Enver Kapı’dan, bu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak, sımsıcak bir şiir denemesi

Gaziemir Lisesi mezunları, 2019 yılının son günlerinde Bizim Bahçe Düğün Salonunda bir araya gelerek hasret giderdi

Sünnet çocukları ve aileleri gecenin geç saatlerine kadar gönüllerinde eğlendiler, sanatçı Mikrop eşliğinde coştular, sünnet çocuklarının kınaları yaktılar