Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Net 9 Yaşında

24.8.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Amatörce başlayan ve hala amatör bir ruh ile yayın hayatına devam eden Gaziemir Net İnternet Gazetemizin, dil bilgisinden yoksun editörünün bir dünya cümle bozukluğuna rağmen, bizleri takip eden günde beş bin ziyaretçisinin hoş görüsü ile bugün 8. Yılının tamamlamanın 9. yıla girmenin huzuru ve mutluluğu ile yayın hayatımıza devam ediyoruz.24 Ağustos 2010 yılında başladığımız Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi serüveninde, 8. Yılını doldurmanın 9. Yılına girmenin huzuru, mutluluğu ve özgürlüğünü yaşıyoruz. 

Yerel anlamda tam sekiz yıldır Gaziemir’in sesi olma anlamında çok büyük adımlar atan Gazetemiz, hiçbir zaman özgürlüğünden ödün vermeden yoluna devam ediyor. İnternet Gazetesi sonrası yayın hayatına başlayan görsel Gaziemir Net Dergimizin 32. Sayısını bayram öncesi okuyucularımızla buluşturduk. Ağır aksak, kör topal olsa da Gaziemir Net İnternet Televizyonumuz bugüne değin yüzlerce program yaparak, konularımızı konuklarımızla konuştuk tartıştık.  

Amatörce başlayan ve hala amatör bir ruh ile yayın hayatına devam eden Gaziemir Net İnternet Gazetemizin, dil bilgisinden yoksun editörünün bir dünya cümle bozukluğuna rağmen, bizleri takip eden günde beş bin ziyaretçisinin hoş görüsü ile bugün 8. Yılının tamamlamanın 9. yıla girmenin huzuru ve mutluluğu ile yayın hayatımıza devam ediyoruz. 

Tam sekiz yıldır sabırla, öfkeyle ve merakla gazetemizi ziyaret eden siz okuyucularımıza, görsel dergimize reklam desteği sağlayan tüm kurumlara, televizyonumuza konuk olan konuklara, ayrıca yayın hayatımız boyunca bizden desteğini esirgemeyen başta Enver Kapı abim olmak üzere, gelmiş geçmiş tüm yazar arkadaşlarımızın emeklerine teşekkür etmeyi bir borç biliriz. 

Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi Editörü 

                      Levent Çağlarsu

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Amacımız bugüne kadar gittiğimiz, kurduğumuz kardeşlik, sevgi, hoşgörü, barış,birlik gönül köprümüzü Şırnak iline temelini atmamız ayrı bir umut ve mutluluk oldu.

Domatesin, Biberin, Patatesin fiyatı 5 tl olurken, Kuru Soğan 6, Limon 7 tl.’den satıldı. Çoğu pazarcı mallarının üzerlerine fiyatlarını yazmazken, yazanlarda yarım ki...

Dolar haftalardır hızlı yükselişini sürdürüyor. Gün içinde birden fazla rekor görüyor. Dolar 4.92'yi aştı. Saat 10:41'de 4.80 civarında olan dolar 11:04'te 4.92 oldu, ...

TÜİK verilerine göre Türkiye nüfusu 31 Aralık 2017 tarihi itibarıyla 80 milyon 810 bin 525 kişiye ulaştı. Artış bir önceki yıla göre 995 bin 654 kişi.

Mevcut Başkan Süleyman Beyen’den başka aday çıkmadığı Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Kurultayına, Gaziemirli esnaflar çok fazla ilgi göstermedi