Haber Üstü Reklam Alanı

'Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız' Mutlu Olmanın Keyfini Sürüyoruz

13.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kurulduğumuz 2009 yılından bugüne kadar TÜRKİYE’nin her toprağında yaşayan kişilerle kurduğumuz sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü gönül köprümüzde yürümeye devam ediyor, yürümekten yorulmadan, bıkmadan aksine her attığımız adımdan son derece MUTLU OLMANIN KEYFİNİ YAŞIYORUZ!                Kurulduğumuz 2009 yılından bugüne kadar TÜRKİYE’nin her toprağında yaşayan kişilerle kurduğumuz sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü gönül köprümüzde yürümeye devam ediyor, yürümekten yorulmadan, bıkmadan aksine her attığımız adımdan son derece MUTLU OLMANIN KEYFİNİ YAŞIYORUZ!

                Mayıs 2017 de Batman ilinin Beşiri ilçesinin BİLE Köyüne kurduğumuz ANA SINIFIYLA ayrıca YONTUKYAZI Köyüne kurduğumuz kütüphane ile Batman’a dostluk, sevgi, kardeşlik, hoşgörü, barış gönül köprümüzün temellerini atmıştık.

                8 Aralık 2017 İzmir Travel Fuarına katılmak için Batman’ın hizmetlerinin tanıtılması için stant oluşturan Batman’daki kurum, kuruluşlar, sivil toplum örgütleri fuara katıldılar.

                “SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURADAYIZ” grubu olarak bizde fuara katılan BATMAN İL KÜLTÜR ve TURiZM MÜD.  SYN. MEHMET İHSAN ASLANLI, BATMAN İL GENÇLİK VE SPOR İL MÜD. SYN. HALİL EREN, BATMAN TİC. SAN. ODASI BAŞK. SYN. ABDÜLKADİR DEMİR’İ, GAZİEMİR KAYMAKAMI SYN. YAŞAR DÖNMEZ BEYEFENDİ ile Gaziemir’deki bu büyük My House Plus’da tanıştırıp Batman’a kurduğumuz sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü duygularımızı kaynaştırıp hoş saatler geçirmenin ONURU, GURURU VE MUTLULUĞUNU yaşadık.

                Bundan sonra Batman ili ve ilçelerine “SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURADAYIZ” grubu olarak yapacağımız çalışmalarımızı da yetkililerle paylaşma fırsatı bulduk.

                Bu resim karelerindeki bizler TÜRKİYE’nin farklı illerinde dünyaya gelmiş farklı kültürlerine sahibiz. Ama ORTAK OLDUĞUMUZ KARDEŞLİĞİMİZ, DOSTLUĞUMUZ BARIŞ ve HUZUR içinde YAŞAYACAĞIMIZ BİR TÜRKİYE istememiz, hepimizin ORTAK NOKTALARIMIZDI!..

                “SİZ YALNIZ DEĞİLİZ BİZLER BURADAYIZ” grubu olarak Batman’a kurduğumuz KARDEŞLİK, DOSTLUK, HOŞGÖRÜ, BARIŞ, SEVGİ GÖNÜL KÖPRÜMÜZÜ ADANA’YA, MARDİN’E, RİZE’YE, ANTALYA’YA, MUŞ’A kısacası TÜRKİYE’nin her iline, ilçesine, köylerine kurmaktı.

                HOŞ GELDİNİNİZ!... Batman’lı GÖNÜL DOSTLARIMIZ el ele, omuz omuza, kol kola, ekmeğimizi, suyumuzu BARIŞ, SEVGİ, HOŞGÖRÜ içerisinde bir TÜRKİYE’DE hep birlikte YAŞAMAYA MERHABA!..

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

TÜİK verilerine göre Türkiye nüfusu 31 Aralık 2017 tarihi itibarıyla 80 milyon 810 bin 525 kişiye ulaştı. Artış bir önceki yıla göre 995 bin 654 kişi.

Mevcut Başkan Süleyman Beyen’den başka aday çıkmadığı Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Kurultayına, Gaziemirli esnaflar çok fazla ilgi göstermedi

Mahalle muhtarı Sabriye Karakaya bizimle iletişime geçerek bu mahalle sakinlerinin ihtiyaçlı olduğunu, bizden destek olmamızı rica etti.

Gaziemir Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında imzalanan toplu iş sözleşmesiyle memur personelin sosyal denge tazminatlarına yüzde 22 oranında zam yapıldı. Başkan Şeno...

dokuz kişilik yönetim kurulunun sekizinin aldığı karara rağmen başkanlık sıfatını düşürdükleri İsmail Kar’ın bu kararı tanımayarak, dernek karar defterine el koyduğu, ...