Haber Üstü Reklam Alanı

Seçim Dönemi Yaklaştı Gaziemir Esnaf Odası Kesenin Ağzını Açtı

24.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Esnaf Odası esnafın sorunlarını çözümü anlamında bir adım atmak yerine, kesenin ağzını açarak milyonlar harcayarak borç batağındaki esnafın Ahilik haftasını kutlamasıEsnaf Odalarının seçim süreçlerine başlamasına kısa bir süre kala, Gaziemir Esnaf Odası kesenin ağzını açtı.

Bu yıl 30.’su kutlanan Ahilik haftası kutlamaları çerçevesinde, Gaziemir Esnaf Odası önderliğinde tüm İzmir’in oda başkanlarının ağırlandığı, mehter takımı eşliğinde başlayan sabah kahvaltısı, buz adamların katılımı ile tiyatro oyunu, lokma, pilav dağıtımının yapıldığı ve gün boyu süren ikramların sunulduğu 30.Ahilik Haftası kutlamalarına, Gaziemir Esnaf Odası ev sahipliği yaptı.

Gaziemir esnafının, her geçen gün artan ağır vergi ve diğer giderler yükü altında ezilirken, esnaf odasına aidatlarını ödeyemezken, esnaf odası aidatlarını tahsil etmek için üyelerini icraya verirken, Gaziemir Esnaf Odası esnafın sorunlarını çözümü anlamında bir adım atmak yerine, kesenin ağzını açarak, milyonlar harcayarak, borç batağındaki esnafın Ahilik haftasını kutlaması, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deyimini akıllara getirtti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir’de bir çok aile, var olan topraklarını müteahhitlere vererek yok ederken, Kurtmen ailesi birlik beraberlik ve dayanışma ile sektöründe büyüyüp marka olurken, ...

İZMİR Körfezi'nde yolcu ve arabalı vapur hizmeti veren Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZDENİZ şirketinde toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşmalık sonucu başlayan...

Fen Bilimleri Dersanesi’de öğrenci velileri ile bir araya gelerek iftarlarını açtılar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bu sabah katıldığı bir televizyon programında kıdem tazminatı ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

Gaziemir siyasetinin çok yakından tanıdığı Ramazan Kaya, 2011 yılında başladığı ticari hayatını bir başka boyuta taşıdı.