Haber Üstü Reklam Alanı

YEŞİL BEYAZ SEVDA

13.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi YazdırTabutunu üstünde yeşil örtü,  baş tarafında yeşil beyaz  çubuklu Gaziemir spor forması vardı belediye başkanının vesiyasi partilerin firmaların çelenkleri matem havasına ayrı bir görüntü veriyordu.

Onu anlatan onu  yazmayı gerektiren onunla simgeleşen Gaziemir sporun  çelengi aslında bize onu anlatan en güzel en anlamlı görüntülerdi.

Altmışsekizyıllık yaşamına çok şey sığdırmıştı, hepimizin uğraştığı çabaladı mücadele ettiği birçok zorlukları mutlulukların, mutsuzlukları oda yaşamıştı. Onu bizden ayıran onu bu kadar farklı kılan onu bu kadar sevmemizi ve saygı duymamızı sağlayan bir sevdası olmasıydı.  O  gerçek bir Seydiköy Gaziemir ve daha ötesi Gaziemirspor sevdalısıydı.

Gönülden yürekten sevdalıydı Gaziemir spor forması onun tenine değil yüreğini işlemişti.

Bir çok Gaziemirspor formasını giymiş efsaneleri izleme şansı olduğu gibi Gaziemir sporun en kötü olduğu anlarda bile o hep vardı

O 1996-1997 yıllarında  Gaziemir sporun tarihinde ilk kez Türkiye 3.ligine çıktığında da oradaydı mutluluk gözyaşları döküyordu.

Oynanan her maçı aynı heyecanla izleyen o maçı yaşayan gerçek bir taraftardı.  Gaziemir sporla yatan yeşil beyaz renklerle kalkan maddeyi manevi her türlü desteği veren güzel insandı o.

Maçın bayan ortak Hakemine Sen git evinde kuru fasülye pilav pişir diyen centilmen taraftardı o.

En son Gaziemir  sporunŞirinyer  spor maçında ilk kez çok sinirlendiğini yan hakemi sahanın tellerini çıkarak protesto ettiğini tanıklık ettim.  Meğerse o futbolculara hakemlere sahalara kısacası bizlere çok sevdi Gaziemir spora veda ediyordu. Onu kaybettiğimizde gerçekten çok üzüldük benim gibi birçok insan da çok ama çok üzüldü Gaziemirspor sanki öksüz kalmıştım.

Önemli olan yaşamaksa daha önemlisi iz bırakmaktır aslında

-Ulaş Şırlancı-Sunay Gümüş

Kendimizi her zaman en çok Hasan PİRİNCİ  abinize karşı sorumlu hissederdik acımız çok büyük yine bir Gaziemirspor maçı saatinde toprağa verilecek en büyük taraftar mekanın cennet olsun

-Zeki Kapı

En büyük taraftarımızı kaybettik başımız sağ olsun mekanı cennet olsun Hasan BABA

-Hakan Suvari

Gönüllerin ve kalplerimizin şampiyonu seni çok özleyeceğiz ışıklar içinde uyu HASAN abi

-Ramazan Abacı

Gaziemir futbolunun en çok sevilen taraftarı olan Hasan abimizi kaybettik mekanı cennet olsun

-Enver Kapı

Gaziemir futbolunun acı günüm en büyük taraftar Hasan abimizi kaybettik mekanı cennet olsun

-Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız Grubu

Gaziemir’de her yıl Ramazan ayında yaptığımız toplu sünnet düğünlerinde hiçbir maddi beklentisi olmadan grubumuza bizim Bizim Bahçe Kır Düğün salonunu tahsis eden mahrum Hasan Pirinci’ ye Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyor cennet mekanı olsun diyoruz

Mesajlarını sosyal medya sayfalarından paylaştılar

Cenazesi  AbdullahArda meydanında merkez camii de çok yoğun bir insan topluluğuyla  dualarla helalleşerek Gaziemir eski mezarlığına uğurlandı orada toprağa verildi. Çubuklu yeşil beyaz forma baş tarafına  bağlandı herkes ayrıldı, o formasıyla başbaşa kaldı.

Mekanın cennet olsun Gaziemirspor sevdalısı HASAN PİRİNCİ

Ne mutlu ki iz bıraktın, ne mutlu ki sevda bıraktın, ne mutlu ki sevgi bıraktın, ne mutlu ki sayıları çok az olan forma aşkını bıraktın

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı