Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Kadın Kolları Görev Başında

18.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İl Kadın Kolları Başkanlığı’mıza istifalarını vererek görevlerinden ayrılan arkadaşlarımıza verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyor, o görevlere gelen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.22 Aralık Pazar günü ilçe kongresini yapmaya hazırlanan CHP Gaziemir İlçenin, kadın kolları yönetiminde yaşanan istifa krizi, bugün yapılan toplantı ile aşıldı. Yerel ve Genel seçimlerde CHP Gaziemir’in yüz akı olan CHP Gaziemir Kadın Kolları emekçileri, delege seçimlerinde yaşanan beyaz, mavi ayrışmasından etkilendi. 

Aralarında Nur Dilsiz’in de bulunduğu kolları yönetiminde görev yapan beş yönetici, geçtiğimiz günlerde CHP İzmir İl Kadın Kollarına verdikleri dilekçede, Gaziemir Kadın Kolları yönetiminden istifa ettiklerini bildirmişti. Gerekçe olarak, beyaz listeden delege seçilmemize rağmen, bizler mavi listeyi destekliyoruz, açıklamasında bulunmuşlardı. İstifa eden beş kadın yöneticisinden, üçünün delege olduğu bu dilekçe sonrası, ilçe kadın kolları, yedek üyelerden beşini göreve davet ederek, on bir kişilik yeni yönetim kurulu ile göreve devam edeceklerini bildirdiler.      

CHP GAZİEMİR’DE KADINLAR GÖREVİNİN BAŞINDA, başlıklı basın bildirisinde şu açıklamalarda bulundular.. 

Bizler Cumhuriyet’in ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin emektar kadınları olarak her zaman ve her koşulda, çocuklarımızın geleceği için mücadelemize devam ettik, ediyoruz.

Gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden her seçimde kapı kapı, sokak sokak çalışıyor, eylem, etkinlik ve örgütlenme modelleriyle sokağı örgütlüyor, partimizin iktidarı için can siper hane çalışıyoruz.

İl Kadın Kolları Başkanlığı’mıza istifalarını vererek görevlerinden ayrılan arkadaşlarımıza verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyor, o görevlere gelen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.

Kadınlar her zaman ülke adına görevlerinin başında olduğunu bildiririz.

Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olan tüm örgüt emektarı kadınlarımızla aynı ilkeler doğrultusunda yan yanayız. Bir aradayız!

Partimizi iktidar yapmak adına çalışmalarımızı artırarak devam edeceğiz.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Devletin başında beyefendi var, hanımefendide çevre bakanında olmayan yetkiler var, kız Kadem diye bir şey kurmuş kadın meselelerine bakıyor, sanki aile ve sosyal baka...

İl Başkanlığı için henüz bir aday açıklaması bulunmazken, il başkanını seçecek olan 600 il delegesi ise belli oldu.

Kadın örgütünün kendi emekleriyle hazırladıkları çorbaları, kaplarına yerleştirip sokağa çıkan İlçe örgütü, toplu ulaşımı kullanan öğrencilere, işlerine gitmek üzere y...

CHP Genel merkezinin, Gaziemir Belediye Başkanının ismini açıklamasına kısa bir süre kala, İzmir’den yazılmış CHP Genel Merkezinden çıkmış bir mektup, Gaziemir siyasi ...

CHP Gaziemir İlçe Yönetim kurulu ilk toplantısında, bazı organlarda görev alacak isimlerde belli oldu