Haber Üstü Reklam Alanı

Halil Arda CHP İlçe Yönetimi ile İpleri Kopardı

2.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Gaziemir İlçe Başkan ve yönetimini bugün vizyonsuzlukla suçlamak, siyasi vefasızlığın bir örneği olarak karşımıza çıktıGaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Gündeme Bakış adlı bir gazeteye yaptığı açıklama, ilçe siyasetini karıştırdı.

31 Mart yerel seçimleri için, Gaziemir Belediye Başkan Aday adaylığına en son başvuran isim olan Halil Arda’nın, aday gösterilmesi veya gösterilmemesi adına CHP Genel Merkezinde negatif veya pozitif bir görüş beyan etmeyen, aday belirleme noktasında tarafsız kalan, başta CHP Gaziemir ilçe başkanı Kasım Özkan ve yönetimi için ‘Benim Vizyonuma Uygun Değiller’ dedi.

10 Kasım günü yapılan, belediye başkanın oturduğu yeşil mahalle delege seçimleri ile Halil Arda ve Eşi’nin Almanya’ya yapacağı gezinin aynı güne denk gelmesini bahane ederek, ilçe yönetiminin bu seçimleri, bilerek aynı güne getirdiğini ve ahlaki bulmadığını belirterek, ilçe yönetimini suçlayarak, yurt dışı seyahatini gerçekleştirmişti.

31 Mart yerel seçimleri aday adaylık sürecinde tarafsız kalarak, bu güne değin Gaziemir’de olmamış bir siyasi duruş sergileyen, adaylığı açıklanan Halil Arda’yı bağrına basan, gece gündüz çalışan, CHP Gaziemir ilçe başkanı Kasım Özkan, yönetimi, kadın kolları, gençlik kollları ve ilçe örgütünü, bugün benim vizyonuma uygun değiller, değişmeleri gerekir açıklamaları, Gaziemir siyasi kamuoyunun vicdanını sızlattı, vefasızlık örneklerine bir yenisini ekledi. 

31 Mart yerel seçimleri sonrası, Halil Arda’nın Gaziemir Belediyesin de uyguladığı hiçbir tasarrufa karışmayan, iş, aş, ihale istemeyen CHP Gaziemir İlçe Başkan ve yönetimini bugün vizyonsuzlukla suçlamak, siyasi vefasızlığın bir örneği olarak karşımıza çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu her ne kadar belediye başkanları, ilçe yönetimine karışmasın açıklamaları yapsa da, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın bugün basına yaptığı açıklamala ile     ilçe yönetimini kendine yakın, vizyonuna uygun, isimlerden dizayn etme mücadelesinin içersine girdi.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan ve yönetimini kendi vizyonuna uymadığını, önümüzdek...

Türkiye 3 gündür Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın “Saray’da Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısını konuşuyor. sozcu.com.tr, halen Londra’da tedavi gören Rahmi Turan’...

Zaman zaman yükselen tansiyona rağmen, parti içi demokrasinin tam olarak işlediği, kaybedenin kazanını kutladığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, örgüt dinamiğinin a...

Gaziemir genelinde üç gün boyunca süren, 12 mahallede yapılan delege seçim sonucunda, Beyaz liste 203, Mavi liste 114 delege kazandı.

CHP Gaziemir’de bugün delege seçim heyecanı, ilçenin en büyük iki mahallesi olan Atıfbey ve Yeşil mahallesi üyelerinin sandığa gitmesi ile devam edecek. CHP Gaziemir i...