Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir El Ele Kol Kola Omuz Omuza Yerel Seçime Hazır

2.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Gaziemir Seçim Bürosunu açılışına, Belediye Başkan Aday Adayı olan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Muzaffer Kapı, Bülent Zenginobuz, Yüksel Demirsoy, Erkan Demir, Hakan Suvari, CHP Gaziemir eski İlçe Başkanı Umut Tekin'de katılarak destek olduCHP Gaziemir İlçe Örgütü, bu güne değin en yoğun katılımın yaşadığı bir kalabalıkla,  31 Mart Yerel Seçim Startını verdi. 

CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı önüne gelen yüzlerce Gaziemirli, CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Halil Arda’ya desteğini gösterdi. CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan, CHP Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Halil Arda ve diğer Aday Adaylarını yanına alarak CHP Gaziemir İlçe Binası önünden A.Arda Meydanına gelerek Atatürk anıtına çelenk sunumu yaptı. Atatürk anıtına CHP Gaziemir İlçe Örgütü ve Gaziemir Belediye Başkan Adayı Halil Arda ayrı ayrı çelenk sundu. 

Chp Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan yaptığı konuşmada, bu meydanda bulunanların önünde söz veriyorum, biz 31 Mart Yerel Seçimlerini en az yüzde altmış oy alarak kazanacağız dedi. Hayatımda altı defa seçimlere girdiğini ve hiç birini kaybetmediğini söyleyen Kasım Özkan, Allahın izni, sizlerin desteği ile bu seçimleri de zaferle kazanacaklarını, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.  Gaziemir’e on yıldır hizmet eden parti üyemiz Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a verdiği hizmetler için teşekkür eden Kasım Özkan, artık hizmet verme sırası Halil Arda’da olacaktır dedi. Halil Arda’nın bu onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğine emin olduğunu, buraya gelerek katkı koyan, destek olan, tüm Gaziemirlilere teşekkür etti.

CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı olan Halil Arda, bugün buraya gelerek bana destek olan tüm arkadaşlarıma, dostlarıma ve benimle beraber aday adaylık yarışı veren aday adayı koca yürekli arkadaşlarıma ve canım Seydiköy’lülere çok teşekkür ettiğini belirtti. Bundan yaklaşık yüz yıl önce Gaziemir’in ilk belediye başkanı olan bu meydana adını veren, Abdullah Arda’nı torunu olarak bu meydanda sizlere hitap etmek, beni çok heyecanlandırıyor ve onur veriyor dedi. 

Gaziemir’e belediye başkanı olarak hizmet vermiş, başta rahmetli dedem Abdullah Arda’dan İsmet Kılıç’a kadar bugün hayatta olmayan tüm belediye başkanlarımı rahmetle anıyorum dedi. Geçmiş dönemde Gaziemir’e hizmet vermiş sevgili Adnan Yüksel’i ve bugün belediye başkanlığı görevini sürdüren Halil İbrahim Şenol’u sevgi ve saygılarımla selamlıyorum dedi. 

57 yıl önce şu caminin arkasında bulunan bir kerpiç evde dünyaya geldiğini söyleyen Halil Arda, ben daha küçücük bir çocukken rastladığım seçim çalışmalarında, Reisleri kahvede duvarın dibine sıralanan takım elbiseli adamlar Gaziemirlilere hitap ediyorlardı. Ben o dönem yetmeyen boyumla dışarıdan onları hayranlıkla izlerdim dedi. Bugün o çocuk şimdi büyüdü, takım elbisesi giyerek, sizlerin karşısına belediye başkan adayı olarak gelip hitap ediyor dedi. Gaziemir’i çok sevdiğini, Gaziemir için yapılan kötü bir şeyde cigerim yanar dedi. Bugüne kadar edindiğim bilgi ve birikim ile Gaziemir’e sizlerinde desteği ile bundan böyle belediye başkanı olarak hizmet etmek istiyorum dedi. Gaziemir ile ilgili bu güne değin çok hayelerinin olduğunu ve bu hayallerini gerçekleştirmeye çok ama çok yakınım dedi.  Halil Arda olarak ben çok çalışacağım, eğer ben çok çalışırsam herkes daha çok çalışmaya mecbur kalacak ve hep beraber Gaziemir için çok çalışacağız, ilçemizi bir marka kent haline getirene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz dedi.

CHP Gaziemir 31 Mart Yerel seçim çalışmaları için ilk seçim bürosunu da Abdullah Arda Meydanında açarak hizmete soktu. CHP Gaziemir Seçim Bürosunu açılışına, Belediye Başkan Aday Adayı olan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Muzaffer Kapı, Bülent Zenginobuz, Yüksel Demirsoy, Erkan Demir, Hakan Suvari, CHP Gaziemir eski İlçe Başkanı Umut Tekin ve eski milletvekili Mustafa Moroğlu’da katıldı.  

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP’de doğru kişilerin doğru yerlere gelmesi, yanlış kişilerin doğru yerlere gelmesini engelleyeceğini belirten CHP Gaziemir kamuoyu, eski ilçe başkanları Umut Tekin’e...

Fuar Celal Atik Spor Salonunda gerçekleştirilen CHP İzmir İl Kongresinde, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan ile eski İlçe Başkanı Umut Tekin Kurultay delegesi, CHP...

CHP Gaziemir Gençlik Kollar, gençlik kolları başkanı Baran Manav’ın öncülüğünde Kızılay üzerinden Ensar Vakfı’na yapılan bağışlara tepkilerini Gaziemir Kızılay Kan Alm...

Yıllarını CHP’nin iktidar mücadelesine adamış iki parti emekçisi Nur Dilsiz ve Neriman Balcı Türkeri, CHP Gaziemir’in demokrasi şöleninde yarışacak.

Devletin başında beyefendi var, hanımefendide çevre bakanında olmayan yetkiler var, kız Kadem diye bir şey kurmuş kadın meselelerine bakıyor, sanki aile ve sosyal baka...