Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Örgütü Adayını Belirledi

7.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Gaziemir İlçe Örgütünün adayı olarak belirlenen Kasım Özkan’ın ismini, kamuoyuna bir basın açıklamasıyla duyuran Abdurrahim Nursoy, CHP Gaziemir örgütünün bu güne kadar yaptığı çalışmaları anlattı.CHP Gaziemir İlçe Kongresine sayılı günler kala, günlerdir Gaziemir siyasi kamuoyunun merak ettiği CHP İlçe başkanlığına kim aday olacak sorusu bugün, Gaziemir Belediye eski başkan yardımcısı, Büyükşehir ve Gaziemir Belediye meclis üyesi Abdurrahim Nursoy’un yaptığı yazılı bir açıklama cevabını buldu. 

1955 Afyon İli Dinar İlçesi Kadılar köyünde doğan, daha 18 yaşında 1973 yılında CHP saflarına katılan, 1989 yılında Kadılar Köy Muhtarlığına seçilen, 2 yıl Sulama Kooperatifi Başkanlığı, 2 dönem Dinar CHP İlçe yönetim kurulu üyeliği, 1999 yılında Kadılar köyünün Belde olması ile CHP’nin adayı olarak belediye başkanı seçilen, 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığında güven tazeleyen, 2014 Yerel seçimlerinde Gaziemir Belediye Meclis üyesi seçilen Kasım Özkan,  10 Aralık Pazar günü Ahmet Taner Kışlalı Spor salonunda yapılacak ilçe kongresinde, CHP Gaziemir İlçe Örgütünün belirledi aday ismi olarak belirlendi. 

CHP Gaziemir İlçe Örgütünün adayı olarak belirlenen Kasım Özkan’ın ismini, kamuoyuna bir basın açıklamasıyla duyuran Abdurrahim Nursoy, CHP Gaziemir örgütünün bu güne kadar yaptığı çalışmaları anlattı.

BAŞARILI,DEMOKRATİK VE ADALETLİ BİÇİMDE YÖNETTİĞİNE SONUNA KADAR İNANDIĞIMIZ VE 3. DÖNEMDE YENİDEN ADAY OLMASI KONUSUNDA ÖRGÜTÜMÜZDE, KAMUOYUNDA TARTIŞMASIZ KABUL GÖRENİLÇE BAŞKANIMIZ UMUT TEKİN’İN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ADAY OLMAMA YÖNÜNDE Kİ KARARI İLE YENİ BİR SÜREÇ BAŞLAMIŞTIR.

BU SÜRECE İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY ÇIKMA, ÖNERME YADA ÖNERMEME NOKTASINDA BİR KARAR VERME İLE BAŞLAMALI, EĞER ADAY ÖNERME KONUSUNDA KARAR ALINIRSA DA İSİMLER ÜZERİNDEN DEĞİL, ADAY OLARAK ÖNERİLECEK OLAN İLÇE BAŞKANININ NASIL BİR KİŞİLİĞE VE KARAKTERE SAHİP OLMASI KONUSUNDA PRENSİPLER VE İLKELER ETRAFINDA BİRLEŞEREK ÖNERİLMESİ GEREKTİĞİ KONUSUNDA, HEMFİKİR KALARAK DEVAM ETMELİYDİK. BİZLERDE BU ÇALIŞMALARI YAPARAK BUGÜNE GELDİK.

ADAY ÇIKMA VEYA ÖNERME HER ÜYENİN DOĞAL VE DEMOKRATİK HAKKI OLDUĞU GİBİ BİZLERDE YAPTIĞIMIZ İSTİŞARELER SONUCUNDA BU GÖREVİ LAYIKI İLE YAPABİLECEĞİNE İNANDIĞIMIZ, GÜVENDİĞİMİZ SAYIN KASIM ÖZKAN’A İLÇE BAŞKAN ADAYI OLMAYI KABUL ETMESİ YÖNÜNDE GELEN TALEPLERİ İLETTİK.

BU DÜŞÜNCELER, İLKELER VE PRENSİPLER ETRAFINDA ADAY OLMAYI KABUL EDEN SAYIN KASIM ÖZKAN’A BAŞARILAR DİLİYOR, DOĞRU BİR ÖRGÜTLENME YAPISINI KURARAK ÖNÜMÜZDE YAPILACAK EN ÖNEMLİ, REFERANDUMUN BİR RÖVANŞI OLAN VE ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KURUCU DEĞERLERİNE TEKRARDAN GERİ DÖNDÜRECEK BAŞKANLIK SEÇİMİNE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE TAŞIYACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR. 

Abdurrahim Nursoy Gaziemir ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi                            

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, "Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) seçimlere bir ay kala, seçim bölgelerini birleştirme, sandıkları taşıma konusunda tanınan ucu a...

"İşte bizim bordo berelilerimiz de var. Bordo bereli ağlamaz. JÖH, yarbay, bordo bereli… Maşallah. Türk bayrağı da cebinde. Şehit olursa bayrağı da inşallah örtecekler...

2014 yılında Gaziemir’de büyük kaoslar yaşayan, belediye meclis üyesi adayı eski ilçe başkanı İsmail Akdağ, yeni ilçe başkanı Sabır Telingün’ün, yerel seçimler öncesi ...

CHP Gaziemir eski İlçe Başkanı Umut Tekin’in aldığı 319 oy, Parti Meclisine girmesine yetmedi

CHP 36. Olağan Kurultayının 2. Gününde en merak edilen konuların başında gelen, Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklayacağı 52 kişilik Parti Meclisi Anahtar listesinde CHP Gaz...