Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Delege Seçimlerini Tamamladı

1.10.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm belediye meclis üyeleri, partiye emek harcayan tüm üyelerin kongre delegesi yazıldığı delege seçimleri tamamlandıCumhuriyet Halk Partisi İzmir Genelinde yaptığı delege seçimlerinde, bir çok mahallede çift liste tartışması yaşarken, hiçbir mahallesinde çift liste çıkmayan, birlik, beraberlik ve dayanışma içersinde delege seçimlerini tamamlayan, tüm İzmir’e örnek olan tek ilçe Gaziemir oldu.

2019 yılında yapılacak yerel ve genel seçimlerinde, CHP Gaziemir örgütünü iktidara tekrar taşıyacak, ilçe yönetim kadrosunu belirleyecek, mahalle delege seçimlerinde, İlçe Başkanı Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm belediye meclis üyeleri, partiye emek harcayan tüm üyelerin kongre delegesi yazıldığı delege seçimleri, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile tamamlandı. 

Dün Aktepe, Emrez, Binbaşı Reşat Bey, Dokuz Eylül, Atatürk, Hürriyet Fatih ve Menderes mahallerinde delege seçimlerini tamamlayan CHP Gaziemir İlçe’de mesai, bugün erken saatlerde başladı. Binbaşı Reşat Bey Mahallesinde Saat 10:00’da başlayan delege seçimleri, sırasıyla Beyazevler, Sevgi, Gazikent, Gazi, Irmak, Atıf Bey mahallelerinle devam etti, Yeşil Mahalle ile sonlandı. 

Gaziemir’in on altı mahallesinde 375 kongre, 750 ön seçim delegesini yoğun katılım ile yapılan seçimlerle belirleyen CHP Gaziemir İlçe, en son ilçe kongresini 6 Aralık 2015 yılında yapması nedeniyle, 6 Aralık 2017 tarihinden sonra ilçe kongresini yapacak.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir’de, Ekim ayında dışarıya verilen sıcak havanın, Aralık ayının ilk günlerinde yerini soğuk, yağışlı ve buz gibi bir havaya bırakmasının bekleniyor. İlçe ko...

On beş yıldır tek başına iktidar olan AKP, Sarnıç’ın 2B sorununu çözmek isteseydi şimdiye kadar milyon kere çözerdi dedi

CHP Gaziemir İlçe Kongresini yapacağı tarihi belirledi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla başlayan süreçte, CHP genel merkezinde oluşan Baykal’cı, Sav’cı oluşumu güç bela yıkıldı, biat kültürü ortadan kalktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe, bugün Gaziemir’in sekiz mahallesinde kurulan sandıklara giderek, parti içi demokrasinin gereğini yerine getirdi