Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Delege Seçimlerini Tamamladı

1.10.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm belediye meclis üyeleri, partiye emek harcayan tüm üyelerin kongre delegesi yazıldığı delege seçimleri tamamlandıCumhuriyet Halk Partisi İzmir Genelinde yaptığı delege seçimlerinde, bir çok mahallede çift liste tartışması yaşarken, hiçbir mahallesinde çift liste çıkmayan, birlik, beraberlik ve dayanışma içersinde delege seçimlerini tamamlayan, tüm İzmir’e örnek olan tek ilçe Gaziemir oldu.

2019 yılında yapılacak yerel ve genel seçimlerinde, CHP Gaziemir örgütünü iktidara tekrar taşıyacak, ilçe yönetim kadrosunu belirleyecek, mahalle delege seçimlerinde, İlçe Başkanı Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm belediye meclis üyeleri, partiye emek harcayan tüm üyelerin kongre delegesi yazıldığı delege seçimleri, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile tamamlandı. 

Dün Aktepe, Emrez, Binbaşı Reşat Bey, Dokuz Eylül, Atatürk, Hürriyet Fatih ve Menderes mahallerinde delege seçimlerini tamamlayan CHP Gaziemir İlçe’de mesai, bugün erken saatlerde başladı. Binbaşı Reşat Bey Mahallesinde Saat 10:00’da başlayan delege seçimleri, sırasıyla Beyazevler, Sevgi, Gazikent, Gazi, Irmak, Atıf Bey mahallelerinle devam etti, Yeşil Mahalle ile sonlandı. 

Gaziemir’in on altı mahallesinde 375 kongre, 750 ön seçim delegesini yoğun katılım ile yapılan seçimlerle belirleyen CHP Gaziemir İlçe, en son ilçe kongresini 6 Aralık 2015 yılında yapması nedeniyle, 6 Aralık 2017 tarihinden sonra ilçe kongresini yapacak.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.