Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Delegelerini Belirlemek İçin Sandık Başına Gitti

30.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe, bugün Gaziemir’in sekiz mahallesinde kurulan sandıklara giderek, parti içi demokrasinin gereğini yerine getirdiCumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe, bugün Gaziemir’in sekiz mahallesinde kurulan sandıklara giderek, parti içi demokrasinin gereğini yerine getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisinin kurultay sürecine giden yolun, ilk adımı olan mahalle delegelerinin belirlenmesi için bugün sandığa giden Aktepe, Emrez, Atatürk, Menderes, Fatih, Hürriyet, 9 Eylül ve Binbaşı Reşat Bey Mahallerindeki CHP’li üyeler, toplam 121 kongre delegesini belirlediler. 

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’in aylar önce belirttiği ve tüm örgütün kabul gördüğü görüşleri doğrultusunda, CHP’sine bugüne kadar emek vermiş tüm yöneticilerin, aktif genç ve kadın kolları üyelerinin, mahallelerinde aktif siyaset yapan tüm üyelerin ayrım yapılmaksızın delege olarak belirlendiği seçimlerde, birlik ve bütünlük hakimdi. 

1 Ekim Pazar günü geri kalan Gaziemir’in sekiz mahallesinde de yapılacak seçimlerle, CHP Gaziemir İlçe 375 mahalle delegesini belirlemiş olacak. İlçe Kongre takvimini, CHP İzmir İl Başkanlığı daha sonra ilan edeceği belirtildi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir’de, Ekim ayında dışarıya verilen sıcak havanın, Aralık ayının ilk günlerinde yerini soğuk, yağışlı ve buz gibi bir havaya bırakmasının bekleniyor. İlçe ko...

On beş yıldır tek başına iktidar olan AKP, Sarnıç’ın 2B sorununu çözmek isteseydi şimdiye kadar milyon kere çözerdi dedi

CHP Gaziemir İlçe Kongresini yapacağı tarihi belirledi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla başlayan süreçte, CHP genel merkezinde oluşan Baykal’cı, Sav’cı oluşumu güç bela yıkıldı, biat kültürü ortadan kalktı.

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm...