Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Delegelerini Belirlemek İçin Sandık Başına Gitti

30.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe, bugün Gaziemir’in sekiz mahallesinde kurulan sandıklara giderek, parti içi demokrasinin gereğini yerine getirdiCumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe, bugün Gaziemir’in sekiz mahallesinde kurulan sandıklara giderek, parti içi demokrasinin gereğini yerine getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisinin kurultay sürecine giden yolun, ilk adımı olan mahalle delegelerinin belirlenmesi için bugün sandığa giden Aktepe, Emrez, Atatürk, Menderes, Fatih, Hürriyet, 9 Eylül ve Binbaşı Reşat Bey Mahallerindeki CHP’li üyeler, toplam 121 kongre delegesini belirlediler. 

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’in aylar önce belirttiği ve tüm örgütün kabul gördüğü görüşleri doğrultusunda, CHP’sine bugüne kadar emek vermiş tüm yöneticilerin, aktif genç ve kadın kolları üyelerinin, mahallelerinde aktif siyaset yapan tüm üyelerin ayrım yapılmaksızın delege olarak belirlendiği seçimlerde, birlik ve bütünlük hakimdi. 

1 Ekim Pazar günü geri kalan Gaziemir’in sekiz mahallesinde de yapılacak seçimlerle, CHP Gaziemir İlçe 375 mahalle delegesini belirlemiş olacak. İlçe Kongre takvimini, CHP İzmir İl Başkanlığı daha sonra ilan edeceği belirtildi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.