Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir'in Adalet Kurultayına Katılım Tarihi Belli Oldu

21.8.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul’da yapılan Adalet mitingine yoğun katılım gösteren CHP Gaziemir İlçe örgütü, bu kez rotasını Çanakkale’ye çevirdi.Cumhuriyet Halk Partisinin ‘Adalet’ başlıklı etkinlikleri devam ediyor. 26 – 30 Ağustos tarihleri arası, Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde gerçekleştirilecek ‘Adalet Kurultayına’ İzmir genelinden yoğun katılım olması beklenirken, CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı Çanakkale programını netleştirdi.

İstanbul’da yapılan Adalet mitingine yoğun katılım gösteren CHP Gaziemir İlçe örgütü, bu kez rotasını Çanakkale’ye çevirdi. 

Çanakkale Eceabat’ta yapılacak Adalet Kurultayına katılacak olan CHP Gaziemir örgütünün, 23 Ağustos Çarşamba günü Saat 17:00’ye kadar İlçe Başkanlığına isimlerini yazdırmalarını istendi. 

25 Ağustos Cuma gecesi Çanakkale’ye hareket edecek olan CHP Gaziemir İlçe örgütü, 26 Ağustos’ta başlayacak Adalet Kurultayının ilk gün etkinliklerine katılıp, 26 Ağustos akşam saatlerinde Gaziemir’e dönüş yapacak.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir’de, Ekim ayında dışarıya verilen sıcak havanın, Aralık ayının ilk günlerinde yerini soğuk, yağışlı ve buz gibi bir havaya bırakmasının bekleniyor. İlçe ko...

On beş yıldır tek başına iktidar olan AKP, Sarnıç’ın 2B sorununu çözmek isteseydi şimdiye kadar milyon kere çözerdi dedi

CHP Gaziemir İlçe Kongresini yapacağı tarihi belirledi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla başlayan süreçte, CHP genel merkezinde oluşan Baykal’cı, Sav’cı oluşumu güç bela yıkıldı, biat kültürü ortadan kalktı.

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm...