Haber Üstü Reklam Alanı

Çalkaya ve Pekdaş'dan Gökçek'e Yanıt Gecikmedi

7.7.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’li belediyeleri hedef aldı. Katıldığı bir televizyon programında açıklama yapan Gökçek, Adalet Yürüyüşü’nde çay, kahve, su ve çeşitli ikramlar yapan CHP’li belediyeleri suç işledikleri yönünde eleştirdi.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’li belediyeleri hedef aldı. Katıldığı bir televizyon programında açıklama yapan Gökçek, Adalet Yürüyüşü’nde çay, kahve, su ve çeşitli ikramlar yapan CHP’li belediyeleri suç işledikleri yönünde eleştirdi.

Gökçek yaptığı konuşmada özellikle Konak ve Balçova belediyelerini hedef aldı. Gökçek,” Yasa dışı bir organizasyonu siz desteleyemezsiniz. Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir belediye açılışı olur o zaman desteklersiniz. Bu yasal bir miting değil ve kent dışarısında” dedi. Öte yandan kanalın yayınladığı görüntülerde “CHP’li belediyeler kesenin ağzını açtı” ifadelerinin yanında, Balçova ve Konak Belediyelerini de hedef olarak gösterdi.

PEKDAŞ: BİZ SU KESEN ZALİMLERDEN DEĞİLİZ!

Konuyla ilgili Ege’nin Sesi’ne açıklama yapan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Melih Gökçek’e cevap verdi. Pekdaş” Suyu kesenler tarihe zalim olarak geçmişlerdir. Biz su kesen zalimlerden değil, mazlumlara suyunu paylaşanlardanız. Bu yürüyüş halk yürüyüşüdür ve bu yürüyüşe binlerce Konaklı hemşerilerimiz de katılmaktadır. Konak Belediyesi her zaman halkının yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir. Muktedirlerin zulüm dilinden vazgeçmesi adaletin ve demokrasinin gelmesini sağlayacaktır. Türkiye’deki bu adaletsizliğin sebebi bu zulüm diliyle konuşan muktedirlerdir”  dedi.

ÇALKAYA: ATTIĞI ÇAMUR HİÇBİR CHP'Lİ BELEDİYEYE BULAŞMAZ

 

Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya,"Haberde geçen yardımlar CHP Balçova İlçe Örgütü'nün kendi bütçesi ve gönüllülerinin yaptığı yardımlardır. Balçova Belediyesi'nden bir tek gölgelik ve çadır istediler. Biz bu çadır ve gölgelik hizmetini ilçedeki herkese sağlıyoruz zaten...Ben 5-6 sefer yürüyüşlere katıldım. Tüm masrafları kendi cebimden karşıladım.  Biz kamunun parasını halk için kullanırız. Melih Bey zamanında FETÖ'nün organizasyonu olan Türkçe Olimpiyatları gibi organizasyonları finanse ettiği ve buralarda nutuk attığı için bu işleri çok iyi bilir. Kendisinin attığı çamur hiçbir CHP'li belediyeye bulaşmaz." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir’de, Ekim ayında dışarıya verilen sıcak havanın, Aralık ayının ilk günlerinde yerini soğuk, yağışlı ve buz gibi bir havaya bırakmasının bekleniyor. İlçe ko...

On beş yıldır tek başına iktidar olan AKP, Sarnıç’ın 2B sorununu çözmek isteseydi şimdiye kadar milyon kere çözerdi dedi

CHP Gaziemir İlçe Kongresini yapacağı tarihi belirledi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla başlayan süreçte, CHP genel merkezinde oluşan Baykal’cı, Sav’cı oluşumu güç bela yıkıldı, biat kültürü ortadan kalktı.

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm...