Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Bayramlaştı 'ADALET' İstedi

23.6.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve parti örgütü, ilçe binasında bir araya gelerek Ramazan Bayramı kutlaması gerçekleştirdi.Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe Örgütü, Adalet dileklerinin hayata geçtiği bir bayram olması dileğiyle, bayramlaşma törenini gerçekleştirdi.

VİDEO CHP Gaziemir Bayramda ADALET Dedi 

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve parti örgütü, ilçe binasında bir araya gelerek Ramazan Bayramı kutlaması gerçekleştirdi. 

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, ülke gündeminin Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı  ADALET yürüyüşü olduğunu söyleyen Tekin,  İstanbul milletvekilimiz Enis Berberoğlu’nun tutuklanıp cezaevine gönderilmesinin, ülkede kavramının bittiğinin bir göstergesi olarak bardağı taşıdığını ve CHP’nin genel başkanından, sade üyesine kadar, 16 Nisan’da oluşan Hayır bloğunun da desteği ile ADALET için Ankara’dan, İstanbul’a yürüyüşe geçtiğini söyledi.

Bir Ülke de Adalet varsa üretimin olduğunu, adalet varsa istihdamın olduğunu, adalet varsa barış ve huzurun var olabileceğini belirtti.  CHP Gaziemir İlçe Örgütü olarak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet yürüyüşüne, İstanbul Maltepe’ye varmadan önceki son yer olan Gebze’de katılacaklarını ve tüm örgütün bu yürüyüşe destek olmasını istedi. 

Bayramlaşma törenine katılan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bugünlerde tarihi bir olay yaşandığını ve genel başkanımız Ankara’dan, İstanbul Maltepe Cezaevine kadar ADALET kavramı için yürüyüşe geçtiğini ve kendisini Gebze’de karşılayacaklarını söyledi. Adalet yürüyüşün bugün dünya kamuoyunda konuşulduğunu, ülkenin demokrasinin ve Adaletin gelişmesine katkısı olacağını düşündüğünü söyledi. Önümüzdeki bayramların demokrasinin geliştiği, daha Adaletli bir ülke olması dilekleri ile tüm CHP’si örgütünün Ramazan Bayramlarını kutlarım dedi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.