Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Bayramlaştı 'ADALET' İstedi

23.6.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve parti örgütü, ilçe binasında bir araya gelerek Ramazan Bayramı kutlaması gerçekleştirdi.Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe Örgütü, Adalet dileklerinin hayata geçtiği bir bayram olması dileğiyle, bayramlaşma törenini gerçekleştirdi.

VİDEO CHP Gaziemir Bayramda ADALET Dedi 

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve parti örgütü, ilçe binasında bir araya gelerek Ramazan Bayramı kutlaması gerçekleştirdi. 

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, ülke gündeminin Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı  ADALET yürüyüşü olduğunu söyleyen Tekin,  İstanbul milletvekilimiz Enis Berberoğlu’nun tutuklanıp cezaevine gönderilmesinin, ülkede kavramının bittiğinin bir göstergesi olarak bardağı taşıdığını ve CHP’nin genel başkanından, sade üyesine kadar, 16 Nisan’da oluşan Hayır bloğunun da desteği ile ADALET için Ankara’dan, İstanbul’a yürüyüşe geçtiğini söyledi.

Bir Ülke de Adalet varsa üretimin olduğunu, adalet varsa istihdamın olduğunu, adalet varsa barış ve huzurun var olabileceğini belirtti.  CHP Gaziemir İlçe Örgütü olarak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet yürüyüşüne, İstanbul Maltepe’ye varmadan önceki son yer olan Gebze’de katılacaklarını ve tüm örgütün bu yürüyüşe destek olmasını istedi. 

Bayramlaşma törenine katılan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bugünlerde tarihi bir olay yaşandığını ve genel başkanımız Ankara’dan, İstanbul Maltepe Cezaevine kadar ADALET kavramı için yürüyüşe geçtiğini ve kendisini Gebze’de karşılayacaklarını söyledi. Adalet yürüyüşün bugün dünya kamuoyunda konuşulduğunu, ülkenin demokrasinin ve Adaletin gelişmesine katkısı olacağını düşündüğünü söyledi. Önümüzdeki bayramların demokrasinin geliştiği, daha Adaletli bir ülke olması dilekleri ile tüm CHP’si örgütünün Ramazan Bayramlarını kutlarım dedi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir’de, Ekim ayında dışarıya verilen sıcak havanın, Aralık ayının ilk günlerinde yerini soğuk, yağışlı ve buz gibi bir havaya bırakmasının bekleniyor. İlçe ko...

On beş yıldır tek başına iktidar olan AKP, Sarnıç’ın 2B sorununu çözmek isteseydi şimdiye kadar milyon kere çözerdi dedi

CHP Gaziemir İlçe Kongresini yapacağı tarihi belirledi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla başlayan süreçte, CHP genel merkezinde oluşan Baykal’cı, Sav’cı oluşumu güç bela yıkıldı, biat kültürü ortadan kalktı.

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm...