Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Saruhanlı Yollarında

19.6.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bugünkü programda görev alan CHP Gaziemir, sabahın erken saatlerinde ilçe binasının önünde toplanarak Manisa’ya doğru hareket etti.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne destek veren İzmir İl Örgütü, programın 3’üncü gün startını Manisa’nın Saruhanlı İlçesi’nden verdi.

Bugünkü programda görev alan CHP Gaziemir, sabahın erken saatlerinde ilçe binasının önünde toplanarak Manisa’ya doğru hareket etti. 

Bugünkü programda görevli üç ilçe, Gaziemir, Narlıdere ve Güzelbahçe Bornova Topçu kışlası birleşerek Manisa’nın Saruhanlı ilçesine beraber gittiler. İzmir’den gelen misafirlerini coşkulu bir şekilde karşılayan Saruhanlılar, hep birlikte ‘ADALET’ taleplerini Saruhanlı sokaklarında haykırdılar.

Saruhanlı meydanında bir açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, “Adaletin olmadığı hiçbir yer anlamlı bir yer olamaz. Eğer bir ülkede adalet yoksa, adalet güvenilirliğini yitirmişse, adalet mülkün temeli değilse o ülkede büyük bir sorun ve büyük bir sıkıntı var demektir dedi.

Saruhanlıdaki etkinliğe CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri Neriman Balcı Türkeri, Fatma Tınaztepe, Şenay Çavdar, Aydın Tülü, Kasım Özkan ve Ali Kaya, eski ilçe başkanı Yüksel Demir soy, Temad ve ADD Gaziemir yöneticileri ile birlikte çok sayıda partili katılarak, Adalet yürüyüşüne destek verdi 

Saruhanlıdaki etkinliğe tatilde olan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol katılmazken, Şenol’u başkanvekili Önder Keskin temsil etti.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir’de, Ekim ayında dışarıya verilen sıcak havanın, Aralık ayının ilk günlerinde yerini soğuk, yağışlı ve buz gibi bir havaya bırakmasının bekleniyor. İlçe ko...

On beş yıldır tek başına iktidar olan AKP, Sarnıç’ın 2B sorununu çözmek isteseydi şimdiye kadar milyon kere çözerdi dedi

CHP Gaziemir İlçe Kongresini yapacağı tarihi belirledi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla başlayan süreçte, CHP genel merkezinde oluşan Baykal’cı, Sav’cı oluşumu güç bela yıkıldı, biat kültürü ortadan kalktı.

Umut Tekin’in tüm İzmir’e önerdiği, geçmiş dönemde görev yapmış eski meclis üyeleri, eski ilçe başkanları başta olmak üzere aktif çalışan Kadın ve Gençlik üyeleri, tüm...