Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Saruhanlı Yollarında

19.6.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bugünkü programda görev alan CHP Gaziemir, sabahın erken saatlerinde ilçe binasının önünde toplanarak Manisa’ya doğru hareket etti.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne destek veren İzmir İl Örgütü, programın 3’üncü gün startını Manisa’nın Saruhanlı İlçesi’nden verdi.

Bugünkü programda görev alan CHP Gaziemir, sabahın erken saatlerinde ilçe binasının önünde toplanarak Manisa’ya doğru hareket etti. 

Bugünkü programda görevli üç ilçe, Gaziemir, Narlıdere ve Güzelbahçe Bornova Topçu kışlası birleşerek Manisa’nın Saruhanlı ilçesine beraber gittiler. İzmir’den gelen misafirlerini coşkulu bir şekilde karşılayan Saruhanlılar, hep birlikte ‘ADALET’ taleplerini Saruhanlı sokaklarında haykırdılar.

Saruhanlı meydanında bir açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, “Adaletin olmadığı hiçbir yer anlamlı bir yer olamaz. Eğer bir ülkede adalet yoksa, adalet güvenilirliğini yitirmişse, adalet mülkün temeli değilse o ülkede büyük bir sorun ve büyük bir sıkıntı var demektir dedi.

Saruhanlıdaki etkinliğe CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri Neriman Balcı Türkeri, Fatma Tınaztepe, Şenay Çavdar, Aydın Tülü, Kasım Özkan ve Ali Kaya, eski ilçe başkanı Yüksel Demir soy, Temad ve ADD Gaziemir yöneticileri ile birlikte çok sayıda partili katılarak, Adalet yürüyüşüne destek verdi 

Saruhanlıdaki etkinliğe tatilde olan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol katılmazken, Şenol’u başkanvekili Önder Keskin temsil etti.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.