Haber Üstü Reklam Alanı

Başbakan'ın Gaziemir Mesaisi

10.4.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir’de çıkacak Hayır oylarının oranını düşürmeyi hedefleyen Başbakan, Gaziemir Belediyesi önünde başlayacak Esnaf ziyaretleri ile A.Arda meydanına gelecek ve buradan halka seslenecek16 Nisan’a sayılı günler kala Referandum çalışmalarına hız veren iktidar, İzmir’de çalışmalarını hızlandırdı. Dün Cumhurbaşkanı ile Gündoğdu meydanında miting yapan AKP İzmir milletvekili Başbakan Binali Yıldırım’ın seçim rotası Gaziemir oldu. 

2014 yerel seçimlerinde AKP’den İzmir Büyükşehir Belediye Bakanlığına aday olup kaybeden, Ahmet Davutoğlu’nun ayrılması ile önce AKP Genel Başkanlığına, daha sonra Başbakanlık görevini üstlenen Binali Yıldırım, 11 Nisan Salı günü Saat 13:30’da Gaziemir’e gelecek. 

 İzmir’de çıkacak Hayır oylarının oranını düşürmeyi hedefleyen Başbakan, Gaziemir Belediyesi önünde başlayacak Esnaf ziyaretleri ile A.Arda meydanına gelecek ve buradan halka seslenecek. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.