Haber Üstü Reklam Alanı

Birleşik Haziran 'Yeni Bir Başlangıç İçin HAYIR' dedi

27.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Birleşik Haziran Hareketi Gaziemir Temsilcileri’ Yeni Bir Başlangıç İçin HAYIR’ yazılı bildirileri, A.Arda meydanı, Önder ve A.Yavuz caddesi üzerinde esnaf ve halka dağıtarak referandumda niçin HAYIR denilmesi ile ilgili bilgi verdiler.16 Nisan’da yapılacak referanduma kısa bir süre kala, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve siyasi hareketler Gaziemir’de seçim çalışmalarına devam ediyor. 

Birleşik Haziran Hareketi Gaziemir Temsilcileri’ Yeni Bir Başlangıç İçin HAYIR’ yazılı bildirileri, A.Arda meydanı, Önder ve A.Yavuz caddesi üzerinde esnaf ve halka dağıtarak referandumda niçin HAYIR denilmesi ile ilgili bilgi verdiler.

Çoğunluğu emekli eğitim emekçisi öğretmenlerden oluşan Birleşik Haziran Hareketi Gaziemir Temsilcileri, bu memleketin geçmişinde emeğimiz, geleceğimizde hakkımız var. Bu gelecek bugün içinde yaşadığımız kaos ve belirsizliğin, kan ve gözyaşının sorumlusu emanet edilemez dedi. Referandumu daha aydınlık, daha güzel günlerin başlangıcı yapmak bizlerin ellerinde diyerek, ‘Bir hayır’la ne değişecek denmemesini, bir HAYIR oyu ile çok şey değişebileceğini’ belirterek, halka 16 Nisan’da sandığa gidip tercihlerini yapmalarını ve attıkları oya sahip çıkmalarını istedi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.