Haber Üstü Reklam Alanı

AKP Gaziemir Referandum Startını Nazım Hikmet Sahnesinde Verdi!

18.2.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Svalinn Otelde Gaziemir'de yüksek oranda Hayır oyu çıkacak derken.....Türkiye 16 Nisan’da yapılacak referandum sürecine girerken, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve referandumda Evet çıkmasını isteyen anlayışlar, CHP’yi Feto, PKK ve diğer terör örgütleriyle yan yana koyarken, bir tutarken, Gaziemir’in CHP’li Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve kurmayları, AKP Gaziemir İlçe Başkanlığı Danışma kuruluna ev sahipliği yaptı, Atatürk Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesinde AKP Gaziemir İlçenin referandum eğitim çalışması yapmasını sağladı.

CHP Gaziemir İlçe örgütünün düzenlediği Vefa ve 1992’den günümüze CHP Gaziemir adlı kitabın tanıtımının yapıldığı aynı saatlerde, AKP Gaziemir İlçe Başkanlığı, Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan’ında katıldığı ilçe danışma ve referandum eğitim, danışma kurulu CHP’li Gaziemir Belediye Başkanlığına ait Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesinde gerçekleştirmesine izin verilmesi, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu dedirtecek cinsten bir olay olarak yaşandı. 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Svalinn Otelde referandumda Gaziemir’de yüksek derecede Hayır oyları çıkacak derken, AKP’li bakan, ilçe yönetimi ve ilçe örgütü Gaziemir’de yüksek derecede Evet oyu çıkarma çalışmasını, Gaziemir Belediye bünyesinde gerçekleştirmesi, CHP Gaziemir seçmenine yapılmış çok büyük bir hakaret olduğunu belirtirken, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un parti suçu işlediği belirtti. 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, geçmiş dönemde de AKP Gaziemir İlçe Başkanlığının kongresinin Atatürk Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesinde yapılmasını sağlarken, Tasavvuf Vakfının her ay bir kez yine Nazım Hikmet sahnesinde semah törenine ev sahipliği yapmaya devam ederken, Annesinin dizine yatmayı dahi tahrik unsuru sayarak, tüm Türkiye’nin tepkisini çeken Furkan Vakfı’nın İzmir’de ilk toplantısını, Ahmet Taner Kışlalı Spor salonun kapılarını açan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve kurmaylarının, ülkenin geleceğini belirleyen referandum öncesi belediye olanaklarını, üyesi olduğu partiyi terör örgütleri ile bir tutan AKP’ye sonuna kadar açmasının, parti kimliği ile belediye başkanlığına seçilmiş birisinin, kendisine inanan, güvenen, tüm partili seçmenlere, hakaret ötesi bir tutum ve karar olduğu belirtildi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

. Bundan sonra kapalı kapılar ardında AKP’nin siyaset yapmayacağını, birlik beraberlik içersinde buraya katkı koyan herkesle istişare ederek AKP Gaziemir siyasetinin b...

AKP Genel Merkezinde bugün yapılan mülakat sonucu tecrübeli siyasetçi Nazmi Yılmaz’ın, yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı olarak atanması kesinleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile MHP milletvekillerinin gece yarısı TBMM'ye yasalaştırdığı "İttifak yasa teklifi'ne tepki göstererek, "Bu teklif seçim güv...

AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına atanması beklenen Nazmi Yılmaz’ın atanmaması durumunda, Didem Baysal’ın İl Başkanı Aydın Şengül’ün desteği ile İlçe Başkanlığına atanmas...

CHP’li 48 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.