Haber Üstü Reklam Alanı

İyilikte Sınır Tanımayan Gaziemirli Ev Hanımları

15.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bu yıl 5.’sini düzenleyecekleri toplu sünnet düğünü törenini, 2 Haziran 2018 Saat 19:00’da, Bizim Bahçe Kır Düğün Salonunda yapacaklarını belirtenGaziemirli İyilik Sever Ev Hanımları Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız ekibi, Doğusuyla, Batısıyla nerede yardıma ihtiyacı olan varsa el uzatmaya, yardım etmeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde Konak 26 Ağustos Mahallesi Muhtarının yardım çağrısıyla, mahallede yaşayan çoğu Suriye uyruklu 5000 çocuğa yardım malzemesi ulaştıran Siz Yalnız Değilsiniz Buradayız ekibinden Mine Kapı ve Remziye Dokur, İzmir yardımı sonrası rotayı Bingöl’ün Ilaca Beldesine çevirdi. 

Doğu, Batı arasında gönül köprüsü kuran Gaziemirli ev hanımları, Bingöl ili Ilıca Beldesi Yatılı Okul Öğrencilerine Kırtasiye ve Giyecek Malzemesi götüren Mine Kapı ve Remziye Dokur’u öğrencilerin sözleri duygulandırdı. Eğer siz bu kıyafetleri getirmesiydiniz biz bayramda yeni giysiler giyemeyecektik diyen öğrenciler, Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız Ekibine bol bol hayır duası okudular. 

Gaziemirli İyilik Sever Ev Hanımları her Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği toplu sünnet düğünü töreni hazırlıklarına da devam ediyor. Bu yıl 9. sunu düzenleyecekleri toplu sünnet düğünü törenini, 2 Haziran 2018 Saat 19:00’da, Bizim Bahçe Kır Düğün Salonunda yapacaklarını belirten Mine Kapı ve Remziye Dokur, tüm Yardımseverleri toplu sünnet düğünü törenine beklediklerini belirttiler.    

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kısaca eski günlerde doyasıya yaşadığımız dostluklardan birlik beraberliklerden arkadaşlıklardan ve hatta aile bağlarından uzaklaştırılıp kopartıldık.

İzmir’de hava sıcaklığını termometreler 5° de gösterirken biz Arvas ailesinin yüzünün gülümsemesine vesile olduğunuz için onların mutluluğu, neşesi ve duaları bizim üş...

15 Ocak 2018 Pazartesi günü Saat 20:00’de Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde sergileyecekleri TANYA oyununa tüm Gaziemir ve Nazım Hikmet’i sevenleri davet ettiler.

Gaziemir Spor Kulübünün tarihinde ilk kez profesyonel lige çıktığı coşkuyu yaşadığımız tüm emeği geçenleri saygıyla ve rahmetle andığımız, şu an futbolun bitme noktası...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İstanbul, Ankara ve İzmir’de pek çok etkinlik düzenleniyor. Kadınlar, müzeleri ücretsiz ziyaret edebilecek, atölye çalışması ve film gös...