Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Belediyesinde Kalan Tek Gaziemirli Müdürde Gitti

28.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

On iki yıldır Zabıta Müdürü olarak görev yapan Gaziemir Belediyesinin son Gaziemir doğumlu Müdürü Süleyman Sipahioğlu, metal yorgunluk gerekçe gösterilerek görevinden alındı.Gaziemir Belediyesi bürokrat kadrolarında yapılan Gaziemir dışından atamalara, bir yenisi daha eklendi. On iki yıldır Zabıta Müdürü olarak görev yapan Süleyman Sipahioğlu, metal yorgunluk gerekçe gösterilerek görevinden alındı.

Gaziemir Belediyesinde geçtiğimiz günlerde yapılan performans prim ödemelerinden yararlandırılmayan, toplu sözleşmede yer almasına rağmen sosyal denge tazminatlarında yapılan kesintiye örgütlü olduğu Tüm Yerel Sen Sendikasının, Gaziemir Belediyesi önünde düzenlediği protesto eylemlerine destek veren, Gaziemir Belediyesi bürokrat kadrosunda yer alan tek Gaziemirli  Süleyman Sipahioğlu görevden alındı.

Gaziemir Belediyesi Bürokrat kadrolarına başka ilçelerden atama geleneği bu kez, İzmir Büyükşehir Belediyesinde düz memur olarak görev yapan Oktay Bilgin ismi ile devam etti. Zabıta Müdürlüğüne vekaleten atanan Oktay Bilgin’in, Zabıta çalışmaları ile ilgili hiç bir bilgisinin ve tecrübesinin olmaması, Gaziemir’i hiç tanımaması, değişimin Gaziemir Belediyesi mevcut Zabıta Personeli içersinden yapılmaması, Gaziemir ilçe sınırları içersinde Zabıta hizmetlerinde aksamaya, Zabıta personeli içersinde iç huzursuzluğa neden olabileceği belirtildi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Belediyesi yetkililerinin birçok alışverişi, özenle Gaziemir dışından yapması, lüx marka düşkünlük özentisi ile Alsancak’tan pasta, börek şeker, çikolataları ...

Gaziemir Çarşı meydanını sürekli kullanan esnaf ve halk olarak buradan Gaziemir Belediye Başkanına bir kez daha sesleniyoruz, seni başkanlık görevine Gaziemir esnaf ve...

Gaziemir Belediyesi, 150 milyon TL değerindeki 28 bin m2 araziyi verip, yerine 25 milyon TL değerindeki 2.150 m2’lik araziyi aldı.

CHP Gaziemir Belediye Meclis Gurubu toplanmamasına ve ortak isimler belirlenmemesine rağmen, meclis iradesi ile denetim komisyonuna seçilen CHP’li meclis üyelerine Hal...

Gaziemir’in tarihi dokusunu taşıyan, kahvehanelerin bulunduğu Çarşı meydanında bu çalışma sonrası, halkın meydanda oturtması adete imkansız hale geldi.