Haber Üstü Reklam Alanı

Korona Virüsü Pazarı İki Güne Çıkardı

16.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir merkez pazaryerinde oluşan yoğunluğu önleme adına alınan bu kararla, haftanın bir günü kurulan sebze ve meyve Pazar iki güne çıkartıldıCobit19 Korona virüsü nedeniyle  Gaziemir’de tedbirleri arttıran yerel yönetim, Çarşamba günleri kurulan sebze ve meyve pazarını Cuma günleri de kurulmasına karar verdi.

Gaziemir merkez pazaryerinde oluşan yoğunluğu önleme adına alınan bu kararla, haftanın bir günü kurulan sebze ve meyve Pazar iki güne çıkartıldı. Gaziemir merkez pazaryerinde tezgah sayısını 350’den 175’e düşüren yerel yönetim, sosyal mesafeyi koruma adına alışveriş yapanlarda sırayla pazaryerine girişine izin veriyor.

Pazaryeri girişinde halka maske dağıtan yerel yönetim, içeride açılan tezgah sayısının iki katı insanın alışveriş yapmasına izin veriyor. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Çarşı meydanını sürekli kullanan esnaf ve halk olarak buradan Gaziemir Belediye Başkanına bir kez daha sesleniyoruz, seni başkanlık görevine Gaziemir esnaf ve...

Gaziemir Belediyesi, 150 milyon TL değerindeki 28 bin m2 araziyi verip, yerine 25 milyon TL değerindeki 2.150 m2’lik araziyi aldı.

On iki yıldır Zabıta Müdürü olarak görev yapan Gaziemir Belediyesinin son Gaziemir doğumlu Müdürü Süleyman Sipahioğlu, metal yorgunluk gerekçe gösterilerek görevinden ...

CHP Gaziemir Belediye Meclis Gurubu toplanmamasına ve ortak isimler belirlenmemesine rağmen, meclis iradesi ile denetim komisyonuna seçilen CHP’li meclis üyelerine Hal...

Gaziemir’in tarihi dokusunu taşıyan, kahvehanelerin bulunduğu Çarşı meydanında bu çalışma sonrası, halkın meydanda oturtması adete imkansız hale geldi.