Haber Üstü Reklam Alanı

Başkanlık Katı Tadilata Girdi Atatürk Portresi Yok Oldu

7.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Belediye binasının başkanlık makamının arkasında duranGaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, geçtiğimiz günlerde makamında yaptığı uzun tadilat sonrası, makam odasın da bulunan büyük Atatürk resminin yerinde olmadığı görüldü.

Eski Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol döneminde yapımı tamamlanan Gaziemir Belediye binasının başkanlık makamının arkasında duran, büyük Atatürk posterinin, bugün Halil Arda’yı ziyaret eden, AKP İzmir Milletvekili Necip Nasır, ilçe başkanı Erol Kaya, meclis üyesi Uğur İnan Atmaca ile çekildiği fotoğraf sonrası, Atatürk posterinin bulunduğu duvarın boş olduğu görüldü.

Gaziemir Belediye Başkanı seçildikten sonra, eski yönetim ile adeta hesaplaşan Sayın Arda, belediye binasında eski başkan Halil İbrahim Şenol ile ilgili bütün geçmişi silme çabası içersine girdi. Çalışan memurların masalarında bulunan çay altlıklarını dahi toplatan Sayın Arda, tadilatı yeni biten başkanlık makamında eski dönemden kalma, dev Atatürk posteri ile 23 Nisan Uluslar arası Çocuk şenliğine katılan ülkelerin bayraklarını da, kaldırdığı dikkat çekti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir Belediye Meclis Gurubu toplanmamasına ve ortak isimler belirlenmemesine rağmen, meclis iradesi ile denetim komisyonuna seçilen CHP’li meclis üyelerine Hal...

Gaziemir’in tarihi dokusunu taşıyan, kahvehanelerin bulunduğu Çarşı meydanında bu çalışma sonrası, halkın meydanda oturtması adete imkansız hale geldi.

Halil Arda ve ekibinin hatalar sonucu iptal ettikleri ihale yüzünden şimdi 37 işçinin daha işsiz kalma durumu ortaya çıktı.

Halil Arda 'Şahitlerden Bülent Zenginobuz belediye başkan aday adaylığı döneminde yarıştığım bir isimdi, aramızda HUSUMET vardır dedi

Siyasette İzmir’in en sakin ilçesi olarak tarihe geçen Gaziemir’in, son yıllarda yaşanan tartışmalar nedeniyle bırakın İzmir’i, Türkiye’nin gündeminden düşmeyen ilçele...