Haber Üstü Reklam Alanı

Can Butonunun Gerçek Sahibi İstifa Etti

25.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

2018 yılında Türkiye genelinde ses getiren, Gaziemir’i ülke gündemine taşıyan ‘Can Butonu’ sosyal projesinin gerçek sahipleri olan , eski Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ile Gaziemir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Nuran ElçinGaziemir’de evde yaşlı bakım projesinin mimarı olan, bu konuda eski Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’dan tam destek alan, bu destek sayesinde evlerinde tek başına yaşayan yaşlı hastaların acil bir durumda, Gaziemir Belediyesine ulaşmasını sağlayacak, Can Butonu projesini hayata geçiren Gaziemir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Nuran Elçin, artık çok yorulduğunu belirterek, görevinden istifa etti.

Gaziemir Belediyesinin 2018 yılında uygulamaya koyduğu sağlık hizmeti ‘Can Butonu’, geçtiğimiz günlerde Doktorclub Awards 2019 Yılın Kamu Hastaneleri ve Sağlık Kurumları Ödülleri’nde, Yılın Yenilikçi Uygulaması kategorisinde birincilik kazanmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde yapılan ödül törenine gönüllü danışman eşi ile birlikte katılan Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Doktorclub Awards yetkililerinden sağlık alanında yılın en yenilikçi ödülünü almıştı.

 Türkiye genelinde ses getiren, Gaziemir’i ülke gündemine taşıyan ‘Can Butonu’ sosyal projesinin gerçek sahipleri olan , eski Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ile Gaziemir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Nuran Elçin’in bu törene davet edilmemesi tepki ile karşılanmıştı.

Dr. Elçin’in, Gaziemir Belediyesi sağlık işleri müdürlüğünden istifa etmesinin altında yatan gerçek nedenin, Doktorclub Awards 2019 Yılın Kamu Hastaneleri ve Sağlık Kurumları Ödülleri töreninden haberdar edilmediği, bir teşekkürün dahi çok görüldüğü olduğu belirtildi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

İzmir İl Başkanlığımızın görüşleri ve üç milletvekilimizden oluşan inceleme heyetinin raporu değerlendirilmiş, partimizin ilkeleri ve etik değerleri esas alınarak, 'ke...

Gaziemir’in tarihi ana merkezi olan bir alanda yapılan bu çalışmaya ortak olamayan, 31 meclis üyesi 950 çalışanı, 195 milyon bütçesi 20 küsur müdürlüğü, onlarca danışm...

Levent Çağlarsu, geçtiğimiz günlerde benim kişisel Masenger hesabıma hiç tanımadığım bir kişi tarafından çok önemli bazı bilgiler gönderildi

paranın yerine puanların geçtiği, sadece yardımseverlerin katkılarıyla ayakta durması planlanan Sosyal Market adı altındaki sosyal projesi, Gaziemir Merkez Pazaryerini...

Gaziemir Belediye işçi kadrosunda kalan son 4 (dört) işçiyi ilgilendiren toplu sözleşme, kalabalık bir grubun katıldığı törenle imzalandı.