Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Belediyesinde Çatlak Büyüyor

21.2.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bu yıl Nisan ayında 20.’si yapılacak olan, Gaziemir Belediyesi Ulusal ve Uluslar Arası Çocuk Şenliği hazırlıkları sancılı başladı.Bu yıl Nisan ayında 20.’si yapılacak olan, Gaziemir Belediyesi Ulusal ve Uluslar Arası Çocuk Şenliği hazırlıkları sancılı başladı belediye başkanı ile partili meclis üyeleri arasında çatlak büyüdü. 

Geçtiğimiz yıl meclis üyesi Yılmaz Ağırtaş’ın ayrılması ile Gaziemir Belediye Spor Kulübü Başkanlığına getirilen, başkan yardımcısı Mehmet Tuncer’in koordinasyonu ile Spor Kulübü üzerinden hayata geçirilen 19. Çocuk Şenliğinden sonra, bu yıl 20.’si kutlanacak olan çocuk şenliği tertip komitesinde yer alan üç belediye meclis üyesinden ikisi, tertip komitesinden istifa ettiklerini bildirdiler. 

Çocuk Şenliği Tertip Komitesini oluşturan, Belediye Kültür Komisyonunda görevli üç CHP’li meclis üyesinden ikisi, Aydın Tülü ile Ünal Işık bu yıl 20.’si yapılacak olan Çocuk Şenliği, Tertip Komitesinde görev almak istemediklerini bildirdiler. 

Üç dönemdir tertip komitesi başkanlığı görevini yürüten CHP'li meclis üyesi Aydın Tülü, bu yıl yapılacak şenlik organizasyonu da verimli olamayacağını belirtirken,  Nisan ayında yapılacak şenlikte özel işlerinin yoğunluğunu öne süren Ünal Işık,  Şenlik komitesinde görev almak istemediklerini belirttiler. 

Kültür Komisyonunun bir başka CHP’li üyesi, Grup Başkan Vekili, Denetim Komisyonu Başkanı Yılmaz Ağırtaş, Çocuk Şenliği Komitesindeki görevinden ayrılmasının söz konusu dahi olmadığını, Belediye Spor Kulübü organizasyonunda düzenlenecek olan 20. Şenliğin, en iyi şekilde hayata geçmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

‘Sosyal belediyeciliğin kalesi kent’ Gaziemir’de Evde Hasta ve Yaşlı Bakım, Pozitif Yaşam ile Alzheimer-Demans Danışma ve Dayanışma adlarıyla üç merkezin yer alacağı S...

Gaziemir Belediyesi, Ulu Önder Musafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 79’uncu yıldönümünde ‘Ata’yı Anma Konseri’ düzenledi

Bugün Atatürkçü kesilenlerin, O’nu dilinden düşürmeyenlerin takiye yaptığı herkes çok iyi biliyor. Biz gerçek Atatürkçüler her çocuğumuzun kalbine Atatürk sevgisini aş...

Aydın Doğan Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği'nin düzenlediği ve 16 şehirden 119 okul, 693 öğrencinin 788 karikatürle katıldığı 10. Karikatür Yarışması’nda Gaziemir B...

Başkan Halil İbrahim Şenol da, Dikmen'in çağrısını olumlu karşılayarak, "Seve seve bu heykeli ilçemize kazandırırız" diye konuştu.