Haber Üstü Reklam Alanı

'Helva Yapma Zamanınız Geldi'Adnan Yahşi'nin Kaleminde

4.3.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Spor ya da hareket etme ihtiyacını sadece bir mecburiyet durumunda aklımıza getiriyoruz.Ya yaz geldiği için kıyafetlere girebilecekmiyiz telaşı ya da sağlık sorununda.Ancak spor ya da hareket,yemek içmek gibi bir gerekliliktir,mecburiyettir.Gaziemir’de yaşayan insanlar çok şanslı.Ancak birçok insan bunun farkında bile değil.Geçenlerde antrenman sırasında bizimle sohbet etmek için ilçe stadına gelen bir vatandaşın söylediği çok hoşumuza gitti.Yeni taşınmış Gaziemir’e ve ilk dikkatini çeken şey,Gaziemir’li insanların “fit” (sağlıklı,zinde olmak anlamında) olması olmuş.

'Helva Yapma Zamanınız Geldi' Adnan Yahşi'nin Kaleminde

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Yaklaşık on yıldan beri çeşitli zamanlarda değişik kurum ve kişilere yardım elini uzatan Gaziemirli ev hanımlar, yeni yıla Siirt’te kimsesiz çocuklarla merhaba dedi, o...

Dr. Ülkümen Rodoplu “Daha Çağdaş bir Türkiye” için değer katacak çalışmalarda bulunmaya devam ederken, İnsan sağlığı için yaptığı çalışmaları için hazırladığı köşe yaz...

Minik yürekler bir tabak sıcak yemeğin buğusunda özlemini duyduğu o tatlı duyguları yaşama imkanı buldu

Bizde grup olarak projeyi inceleyip okul müdürü İlker Esen beyefendiye projede ortak çalışmayı kabul ettiğimizi ilettik.

Ölümü görmezden gelmemiz hepimizi rahatlatır. Tabu haline gelen böyle bir konuda konuşmak ve başımıza geleceğini kabullenmek zordur.