Haber Üstü Reklam Alanı

‘’SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURDAYIZ ‘’

31.1.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Minik yürekler bir tabak sıcak yemeğin buğusunda özlemini duyduğu o tatlı duyguları yaşama imkanı bulduSİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURDAYIZ grubu olarak Yeşil Mahalle Muhtarı Gülümser Alçin Ayrıca Papatya pide ve yemek salonu işletmecisi Sadık Altıntaş ile birlikte  Gazi Mahallesi, Irmak mahallesi ve Yeşil mahalle öğrencilerine karne hediyesi olarak sevindirmek, öğrencileri birbirleriyle tanıştırıp kaynaştırmak 2017-2018 yılı eğitim ve öğretim 1ınci dönem yorgunluğunu atmak bizlerin de onlarla hep birlikte bir arada  hoş ve güzel bir gece geçirme amacıyla yemek programı düzenledik.

Minik yürekler bir tabak sıcak yemeğin buğusunda özlemini duyduğu o tatlı duyguları yaşama imkanı buldu. Hele bir de başları okşanan birbirleriyle yeni tanışıp sohbetler  eden, kahkaların  hava da uçuşması  sevinç ve mutluluklarını ikiye katladı. Onların mutlulukları hiçbir değerle ölçülemezdi. Gece tatlı bir rüzgar gibi hepsinin sevimli yanaklarından tek tek öperek geçti. Geriye sevgi dolu mutlu edilmiş minik kalpler kaldı. Ta ki bir sonraki düzenleyeceğimiz yemek programına kadar

 Bu tanışma, kaynaşma, dayanışma ve karne hediyesi olarak düzenlediğimiz yemek programın da bize kapılarını açan Papatya pide ve yemek salonu işletmecisi Sadık Altıntaş’a ve ekibine emeği geçen herkese sonsuz yürekten teşekkür ederiz. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Bizde grup olarak projeyi inceleyip okul müdürü İlker Esen beyefendiye projede ortak çalışmayı kabul ettiğimizi ilettik.

Ölümü görmezden gelmemiz hepimizi rahatlatır. Tabu haline gelen böyle bir konuda konuşmak ve başımıza geleceğini kabullenmek zordur.

“Balkonsuz ev, göbeksiz erkek olmaz”dır. Bir de buna, daha da mizahi bir yön katmak için kullandığımız “Türk kası” benzetmesi, işi sulandırmanın tavan noktasıdır….

Binbir umut ve hayal ile buraya göç eden Hasan bey ve ailesinin HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMENİN MUTLULUĞUNU 2018 yılına girerken yaşadık.

Gaziemir belediyesinin düzenlediği, her sene standların ve gün sayısının arttığı, fakat ona keza içeriğinin ve gelen ülke sayısının azaldığı bir 23 nisan ulusal egemen...