Haber Üstü Reklam Alanı

Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız'dan Bir Sosyal Proje Daha

21.1.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bizde grup olarak projeyi inceleyip okul müdürü İlker Esen beyefendiye projede ortak çalışmayı kabul ettiğimizi ilettik.Milli eğitim bakanlığının meslek lisesi örgencileri ile ‘’aileler buluşuyor ‘’ projesi kapsamında planladığımız çalışmaları ‘’SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURDAYIZ ‘’ grubu ile birlikte entegre olarak grubunuzun yardımcı olduğu ailelerin tesisat, elektrik vb. işlerinde onarım bağlamında yardımcı olmak istiyoruz. Bu konu ile ilgili entegrasyonu sağlayıp birlikte hareket etmek istiyoruz.

Gaziemir  Şehit Serhat Sığnak Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü bizi grup olarak davet edip hem tanışma, hem de proje tanıtımını  anlatarak tekliflerini sundular. Bizde grup olarak projeyi  inceleyip  okul müdürü İlker Esen  beyefendiye projede ortak çalışmayı kabul ettiğimizi ilettik.

Sonra ki süreçte Gaziemir Kaymakamlığına ve Gaziemir İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğüne sunulan ve çalışmaların başlatılması konusunda onayımızı alarak  çalışmalara star verdik.

‘’SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURDAYIZ ‘’ grubu olarak bu projenin amacı ; ailelerin yukarıda  belirtilen ihtiyaçlarını onarmak , örgencilerin pratiklerini geliştirmek ve yardımlaşma, dayanışma duygularını güçlendirmeyi hedefliyoruz.  

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Yaklaşık on yıldan beri çeşitli zamanlarda değişik kurum ve kişilere yardım elini uzatan Gaziemirli ev hanımlar, yeni yıla Siirt’te kimsesiz çocuklarla merhaba dedi, o...

Dr. Ülkümen Rodoplu “Daha Çağdaş bir Türkiye” için değer katacak çalışmalarda bulunmaya devam ederken, İnsan sağlığı için yaptığı çalışmaları için hazırladığı köşe yaz...

Spor ya da hareket etme ihtiyacını sadece bir mecburiyet durumunda aklımıza getiriyoruz.Ya yaz geldiği için kıyafetlere girebilecekmiyiz telaşı ya da sağlık sorununda....

Minik yürekler bir tabak sıcak yemeğin buğusunda özlemini duyduğu o tatlı duyguları yaşama imkanı buldu

Ölümü görmezden gelmemiz hepimizi rahatlatır. Tabu haline gelen böyle bir konuda konuşmak ve başımıza geleceğini kabullenmek zordur.