Haber Üstü Reklam Alanı

BALKONSUZ EV, GÖBEKSİZ ERKEK OLMAZZZZ' Adnan Yahşi'nin Kaleminde

6.1.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

“Balkonsuz ev, göbeksiz erkek olmaz”dır. Bir de buna, daha da mizahi bir yön katmak için kullandığımız “Türk kası” benzetmesi, işi sulandırmanın tavan noktasıdır…. Züğürt tesellisi sayılabilecek bu sözlerin altında yatan sadece tembelliktir. Her gün azar azar bedenimize eklediğimiz fazlalıklar, bazen balkon,  bazen de kaçak kat olarak bedenimize farklı anlamlar yüklemektedir. 

BALKONSUZ EV, GÖBEKSİZ ERKEK OLMAZZZZ. . ! ??? Adnan Yahşi'nin Kaleminde

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Bizde grup olarak projeyi inceleyip okul müdürü İlker Esen beyefendiye projede ortak çalışmayı kabul ettiğimizi ilettik.

Ölümü görmezden gelmemiz hepimizi rahatlatır. Tabu haline gelen böyle bir konuda konuşmak ve başımıza geleceğini kabullenmek zordur.

Binbir umut ve hayal ile buraya göç eden Hasan bey ve ailesinin HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMENİN MUTLULUĞUNU 2018 yılına girerken yaşadık.

Gaziemir belediyesinin düzenlediği, her sene standların ve gün sayısının arttığı, fakat ona keza içeriğinin ve gelen ülke sayısının azaldığı bir 23 nisan ulusal egemen...

, Gaziemir’den götürdüğü 250 yardım paketini zor durumdaki Adıyaman halkına ulaştırarak gönülleri bir kez daha fet etti.