Haber Üstü Reklam Alanı

Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız Bu Kez Adıyaman'da Yaraları Sardı

18.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

, Gaziemir’den götürdüğü 250 yardım paketini zor durumdaki Adıyaman halkına ulaştırarak gönülleri bir kez daha fet etti.Gaziemir’in iyilik melekleri Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız grubu, geçtiğimiz günlerde deprem ile sarsılan Adıyaman’a giderek, köy köy, mezra mezra dolaşarak kendi imkanları ile topladıkları yardımları, kendi elleriyle dağıttılar.

Gaziemirli ev hanımları Remziye Dokur ve Mine Kapı, geçtiğimiz günlerde deprem fırtınası yaşayan Çanakkale Ayvacık ilçesine yaptığı yardımlardan sonra, bu kez Adıyaman’ın Samsat ilçesine giderek, gıda, temizlik ve oyuncaklardan oluşan yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttılar.

Adıyaman depreminde genellikle kamu binaları büyük zarar görürken, köy ve mezralarda derme çatma binalar depremin etkisiyle kullanılamaz duruma gelmişti. Gaziemirli ev hanımları depremde en büyük zararı gören köyleri ve mezraları gezerek, Gaziemir’den götürdüğü 250 yardım paketini zor durumdaki Adıyaman halkına ulaştırarak gönülleri bir kez daha fet etti.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Dr. Ülkümen Rodoplu “Daha Çağdaş bir Türkiye” için değer katacak çalışmalarda bulunmaya devam ederken, İnsan sağlığı için yaptığı çalışmaları için hazırladığı köşe yaz...

Spor ya da hareket etme ihtiyacını sadece bir mecburiyet durumunda aklımıza getiriyoruz.Ya yaz geldiği için kıyafetlere girebilecekmiyiz telaşı ya da sağlık sorununda....

Minik yürekler bir tabak sıcak yemeğin buğusunda özlemini duyduğu o tatlı duyguları yaşama imkanı buldu

Bizde grup olarak projeyi inceleyip okul müdürü İlker Esen beyefendiye projede ortak çalışmayı kabul ettiğimizi ilettik.

Ölümü görmezden gelmemiz hepimizi rahatlatır. Tabu haline gelen böyle bir konuda konuşmak ve başımıza geleceğini kabullenmek zordur.