Haber Üstü Reklam Alanı

'Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız' Kadınlar Gününü Unutmadı

10.3.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yardımlaşma ve paylaşma duygularımızı yaygınlaştırarak bu doğrultuda çalışmalarımızı her geçen gün aktifleştirerek devam ettiriyoruz . Türkiye’nin her ilindeki farklı projelerimize yenilerini eklemenin çabasını gösteriyoruz.Bizim medeniyetimiz  sevgi, kardeşlik,  hoşgörü, barış, misafirperverlik medeniyettir.

 Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla her geçen gün ve her çalışmadan sonra daha neler yapabiliriz diye gece gündüz ‘’SİZ YALZNI DEĞİLSİNİZ BİZ BURDAYIZ ‘’ grubu olarak iyilik hareketlerimize bir yenisini eklemenin çabasının mutluluğunu yaşıyoruz.

Yardımlaşma ve paylaşma duygularımızı yaygınlaştırarak bu doğrultuda çalışmalarımızı her geçen gün aktifleştirerek devam ettiriyoruz  . Türkiye’nin her ilindeki farklı projelerimize yenilerini eklemenin çabasını gösteriyoruz. 

8 Mart  dediğimizde aklımıza Dünya Kadınlar Günü geliyor, bizde o gün de bir kadını, bir anneyi bir emekçiyi  bir çınarı ziyaret ederek bu anlamlı bir o kadar da önemli olan gününü kutlamanın onurunu mutluluğunu sevincini yaşadık.

Kimden mi söz ediyoruz ?  Gaziemir’de ikamet eden 90 yaşındaki  Münevver Tibet teyzemizden söz ediyoruz.  Bizi evinde kapısında ayakta karşıladı, son derece sağlıklı, gülen yüzlü tatlı sohbetiyle misafir etti. Koca çınar hani denilir ya ne varsa onlar da var eski toprak onlar allah sağlıklı yaşam nasip etsin teyzemizeMünevver teyzeye giderken çiçek almıştık ve o 90 yaşına kadar almış olduğu ilk çiçek buketiymiş defalarca teşekkür etti, biz oradan ayrılana kadar indirmedi çiçekleri kokladı sevdi dakikalarca çiçeklere baktı durdu içinden kopan fırtınaları ancak o bilebilirdi.

Acaba çiçekler onu nereye  götürdü o an bizim tek bildiğimiz bişey vardı onun 8 mart Dünya Kadınlar Gününü de bugüne adar kimsenin kutlamadığı ve kimseden çiçek almamış  olmasıydı. 

Türkiye'nin her ilinde, ilçesinde, Köyünde ve mecralarında yardıma ihtiyacı olan ailelere öğrencilere, yaşlılara, hastalara,  okullara,  hastanelere,  sünnet olmamış çocuklara maddi manevi evlenmemiş genç çiftlere evi yanmış eşyası kalmamış evlere gerçekleştirmiş olduğumuz ve bundan sonra da gerçekleştirmeye devam edeceğimiz bu güzel anlamlı yardımlarımıza paylaşımlarımıza ve hayır işlerinin bir parçası olmak isteyen tüm hayırsever yardımsever dostlarımızı iyilik buluşmamıza davet ediyoruz. Türkiye'nin farklı noktalarına kardeşlik dostluk Barış ve hoşgörü içinde uzandığımız Gönül köprümüze tüm halkımızı bekliyoruz. Mutluluk ve hüznü bir arada yaşamaya!

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Bize gelen bir telefon üzerine çalışmalarımıza başlayıp yeni kiralanan eve tüm ev eşyalarıni temin ederek aileye takdim ettik

melekleri ‘Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız’ ekibi Mardin’in Ömerli ilçesine yaptığı yardımlarla, ilçemizde sadece kötülerin yaşamadığını bir kez daha ispatladı.

Neden bir birimizi üzüp kırıyoruz. Zor günlerde bile bir araya gelemeyen toplumlar, nasıl kalkınır, nasıl doğru yolu bulur ve birbirine faydası olup o kötü durumdan ku...

Demem o ki, hayat yaş ve yaşanmışlık itibariyle bizlere farklı pencerelerden bakabilmemiz için deneyimler yaşatıyor. Koşullar, kimi zaman elimizde olmayan nedenlerden ...

Siz Yalnız Değilsiniz Buradayız ismini Allah rızası alarak öğretirken, özellikle minik öğrencilere uzattıkları ellerle tüm ülkenin gönlünü almaya devam ettiler, yaptık...