Haber Üstü Reklam Alanı

Batman'da 'Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız' Sevgisi

30.11.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Batman’a gittiğimizi ve orada da kardeşlik-dostluk-barış gönül köprümüzü kurmak için arada olduğumuzu duyan Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, Batman ili ve Kozluk ilçesi Bürokratları bizimle tanışmak için davetlerde bulundular, il ve ilçelerine yapacağımız çalışmalarımız için bize şimdiden teşekkür ettiler.Batman’da kuracağımız bir ilkokulda kütüphaneyi ve ayrıca başka bir okulda kapalı oyun parkını ve faaliyet salonunun yer tespitleri için Batmandaydık. 

                Batman İlkokulu’nda kütüphane kurmaya karar vermiştik. Okulda laboratuar olarak kullanılan salona kuracaktık, öğrenciler okul yetkililerinden duyunca kütüphane kurulacağını onlarla neşe ve mutluluk içinde yardım etmek için yanımıza geldiler. Önce teşekkür ettiler, daha sonra hep birlikte başladık laboratuarı boşaltmaya, malzemeleri çıkarıp boşalttıktan sonra şalvarları geçirdik üzerimize çizmeleri çektik ayağımıza, elimize fırçaları ve boyaları alıp başladı kütüphaneyi boyamaya gece gündüz çalışıyorduk. 

                Kütüphane’nin boyaması b itmiş, biz Batman İlkokulu’nun bahçe duvarlarını da boyamaya başlamıştık, bahçedeki ağaçların gövdelerini de boyadık. Çok mutluyduk, ama bizden daha çok mutlu olan okul yetkilileri ve daha da mutlusu çocuklardı.

                Şimdi sıra kütüphaneyi kurmaya geldi, o da önümüzdeki günlerde Batman İlkokulu’nda kütüphane, yine Batman Sakarya İlkokulu’nda kapalı oyun parkı ve faaliyet salonu ayrıca Batman’a bağlı Kozluk ilçesindeki devlet hastanesinde hasta çocuk servisinde oyun parkı ve oyuncak oynama odası kuracağız. 

                Batman’a gittiğimizi ve orada da kardeşlik-dostluk-barış gönül köprümüzü kurmak için arada olduğumuzu duyan Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, Batman ili ve Kozluk ilçesi Bürokratları bizimle tanışmak için davetlerde bulundular, il ve ilçelerine yapacağımız çalışmalarımız için bize şimdiden teşekkür ettiler.

                Bize göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı “SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURADAYIZ” grubu olarak sonsuz teşekkür ediyoruz.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Bir grup ev hanımı olarak amaçlarının kardeşlik ve sevgi tohumlarını Türkiye'nin her karışında yaşayan vatandaşlarla paylaşmak olduğunu belirten Kapı,

Günümüzde, özellikle dünya liderlerinin kişisel tanıtımında rol alanlar, bunun bilinciyle, liderlerin kılık kıyafetinden tutun da, attığı adıma, ağzından çıkan her sö...

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdurrahim Nursoy ve Bornova Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Kocaman’nın da ka...

Aslında biz doğduğumuz günden itibaren ruhumuzun bedenden ayrıldığı ana, son nefesimizi verene kadar ÖLÜMÜ BEKLERKEN OYALANIYORUZ.”

Spor yapmaya karar verme aşamasındasınız ya da karar verdiniz. O halde ilk yapmanız gereken, genel bir sağlık kontrolüdür