Haber Üstü Reklam Alanı

Batman'da 'Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız' Sevgisi

30.11.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Batman’a gittiğimizi ve orada da kardeşlik-dostluk-barış gönül köprümüzü kurmak için arada olduğumuzu duyan Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, Batman ili ve Kozluk ilçesi Bürokratları bizimle tanışmak için davetlerde bulundular, il ve ilçelerine yapacağımız çalışmalarımız için bize şimdiden teşekkür ettiler.Batman’da kuracağımız bir ilkokulda kütüphaneyi ve ayrıca başka bir okulda kapalı oyun parkını ve faaliyet salonunun yer tespitleri için Batmandaydık. 

                Batman İlkokulu’nda kütüphane kurmaya karar vermiştik. Okulda laboratuar olarak kullanılan salona kuracaktık, öğrenciler okul yetkililerinden duyunca kütüphane kurulacağını onlarla neşe ve mutluluk içinde yardım etmek için yanımıza geldiler. Önce teşekkür ettiler, daha sonra hep birlikte başladık laboratuarı boşaltmaya, malzemeleri çıkarıp boşalttıktan sonra şalvarları geçirdik üzerimize çizmeleri çektik ayağımıza, elimize fırçaları ve boyaları alıp başladı kütüphaneyi boyamaya gece gündüz çalışıyorduk. 

                Kütüphane’nin boyaması b itmiş, biz Batman İlkokulu’nun bahçe duvarlarını da boyamaya başlamıştık, bahçedeki ağaçların gövdelerini de boyadık. Çok mutluyduk, ama bizden daha çok mutlu olan okul yetkilileri ve daha da mutlusu çocuklardı.

                Şimdi sıra kütüphaneyi kurmaya geldi, o da önümüzdeki günlerde Batman İlkokulu’nda kütüphane, yine Batman Sakarya İlkokulu’nda kapalı oyun parkı ve faaliyet salonu ayrıca Batman’a bağlı Kozluk ilçesindeki devlet hastanesinde hasta çocuk servisinde oyun parkı ve oyuncak oynama odası kuracağız. 

                Batman’a gittiğimizi ve orada da kardeşlik-dostluk-barış gönül köprümüzü kurmak için arada olduğumuzu duyan Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, Batman ili ve Kozluk ilçesi Bürokratları bizimle tanışmak için davetlerde bulundular, il ve ilçelerine yapacağımız çalışmalarımız için bize şimdiden teşekkür ettiler.

                Bize göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı “SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİZ BURADAYIZ” grubu olarak sonsuz teşekkür ediyoruz.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Sınavlar,sıkışık binalar,beton bahçeli okullar ve sanal bir dünyanın esiri olarak, sağlıksız obez gelişen bireylerle oluşan bir toplumun, sonunun ne olacağının cevabı ...

Ana sınıfı olmayan okullara ana sınıfı, oyun parkı olmayan hastaneye oyun parkı yaptıran; ihtiyacı olanlara kırtasiye ve temizlik malzemesi ile kıyafet ulaştıran kadın...

. Hepimiz heyecanlıydık o bomboş evin önce boyanmasını bitirip temizliğini yapıp eşyaları düzenlemek mobilyaların mutfak eşyalarını yerlerine yerleştirip bu aileyi ...

Japonlar yine yapacaklarını yapmışlar ve dünyayı bir kez daha kendilerine hayran bırakmışlardı.Futbolcular mağlubiyetin ardından soyunma odasını en ince ayrıntısına ka...

‘’Yeşil görmeyen gözler renk zevkinden yoksunudur. Burasını öyle bir ağaçlandırın ki kör bir insan dahi yeşillikler arasında olduğunu anlasın’’(Atatürk)