Haber Üstü Reklam Alanı

Şehitler ve Gaziler Günü Devlet Protokolu ile Kutlandı

19.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MHP Gaziemir İlçe Teşkilatının katılmadığı 19 Eylül Şehitler ve Gaziler günü kutlamalarına, Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleri taktıkları kalpaklarla törene katıldılar19 Eylül Şehitler ve Gaziler günü, Gaziemir A.Arda meydanında yapılan devlet töreni ile kutlandı. 

VİDEO Şehitler ve Gaziler Günü

Şehitler ve Gaziler günü kutlamalarında Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Garnizon Komutanı, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, AKP Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kurumu Başkanı Metin Taşkın, Atatürkçü Düşünce Derneği Atatürk anıtına çelenk sunumu yaptılar. Şehit Asker Şehit Polis Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüsniye Karpat günün anlam ve önemi ile ilgili bir konuşma yaptı.

MHP Gaziemir İlçe Teşkilatının katılmadığı 19 Eylül Şehitler ve Gaziler günü kutlamalarına, Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleri taktıkları kalpaklarla törene katıldılar.  

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Aslında biz doğduğumuz günden itibaren ruhumuzun bedenden ayrıldığı ana, son nefesimizi verene kadar ÖLÜMÜ BEKLERKEN OYALANIYORUZ.”

Spor yapmaya karar verme aşamasındasınız ya da karar verdiniz. O halde ilk yapmanız gereken, genel bir sağlık kontrolüdür

İzmir’in merkezi bir ilçesinde, çocukların eğitimlerini Demir yığınından oluşan bir Konteynır’da aldıklarını görünce gözlerine inanamayan yardımsever Gaziemirli ev han...

Her geçen yıl bir kat daha güçlenen İzmir Balkan Göçmenleri Derneğinin çiçeği burnunda başkanı Abdurrahim Nursoy

Günümüzde bir çay yapmaktan, evinde misafir ağırlamaktan kaçan ve misafire hizmet etmekten yorulan TOPLUMUMUZUN