Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Gençlik'te Büyük İkramiye Yönetime Çıktı

21.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Çekilişte belirlenen diğer ödüller arasında yer alan 1 adet televizyon 11261, 1 adet buzdolabı 12156, 1 adet çamaşır makinası 10000, 1 adet bulaşık makinası 14840 numaralı biletlere isabet etti.Gaziemir Gençlik Spor Kulübü yararına düzenlenen, büyük ödülün, 85. Bin tl değerinde Nıssan QASHQAI olan piyango çekişi yapıldı. 

Gaziemir Festival alanında Milli Piyango Konak Şube Müdürünün organizasyonu, 30. Noter başkatibi gözetimi ve Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’unda katılımıyla gerçekleştirildi. 

Gaziemir Gençlik Spor kulübü tarafından bastırılan yirmi bin  bilet arasından yapılan çekilişte, 1 adet Nıssan QASHQAI araç 18641 numaralı bilete çıktı. Belirlenen numaranın satılmayan biletler arasında yer aldığı belirlendi. Milli Piyango Konak Şube Müdürünün yaptığı açıklamaya göre, bu tip yardım çekilişlerinde satılmayan biletlerinde geçerli olduğunu ve büyük ikramiyenin Gaziemir Gençlik Spor Kulübünde kaldığını belirtti. 

Çekilişte belirlenen diğer ödüller arasında yer alan 1 adet televizyon 11261, 1 adet buzdolabı 12156, 1 adet çamaşır makinası 10000, 1 adet bulaşık makinası 14840 numaralı biletlere isabet etti. 

Geçtiğimiz sezon BAL liginden düşerek, 2017-2018 futbol sezonunda süper amatör ligde mücadele edecek olan Gaziemir Gençlik spor kulübü yönetimi, son etkinliğini gerçekleştirdi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Japonlar yine yapacaklarını yapmışlar ve dünyayı bir kez daha kendilerine hayran bırakmışlardı.Futbolcular mağlubiyetin ardından soyunma odasını en ince ayrıntısına ka...

‘’Yeşil görmeyen gözler renk zevkinden yoksunudur. Burasını öyle bir ağaçlandırın ki kör bir insan dahi yeşillikler arasında olduğunu anlasın’’(Atatürk)

Mali Müşavir, AKP Gaziemir Kurucu İlçe Başkanı, her ay sonu Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde yapılan Tasavvuf Vakfı Söyleşilerinin organizatörü, Tuncay Sizgen’in bal...

Batman’ın Kozluk İlçesi, Bekirhan Beldesine giden Mine Kapı ve Remziye Dokur, Gaziemir’e gelecek çocukların aileleri tanışıp, aile ve çocukların o heyecanlarına ortak ...

"Amacımız Gaziemir’den başlayıp, Türkiye'nin her yerine gönül köprüsünü kurmaktır. Yaptığımız işlerle mutlu oluyoruz çünkü sevgiye, saygıya ve birbirimize değer vermey...