Haber Üstü Reklam Alanı

Hasan Dalgıç Gaziemir Belediyesi ile Yollarını Ayırdı

23.4.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Hasan Dalgıç, ani ayrılma nedeni olarak her hangi bir açıklama yapmazken, genel koordinatörlük görevini sürdüren Gaziemir Belediye Başkan Yardımcısı ile....Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un sekiz yıldır basın danışmanlığını yapan Hasan Dalgıç, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklama ile görevinden ayrıldığını duyurdu. 

Sekiz yıldır Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un basın danışmanlığı görevini sürdüren Dalgıç, her kademesinde görev aldığı gazetecilikte elde ettiği kazanımları; farklı kurum ve kişilere verdiği basın danışmanlığı hizmetiyle pekiştirdi. İki yıl önce kurduğu Fiore Basın, Medya ve Organizasyon firmasıyla birlikte Şenol’un basın danışmanlığını sürdürüyordu. 

Geçtiğimiz yıllarda da birkaç kez daha görevinden ayrılan, daha sonra geri dönen Hasan Dalgıç, sosyal paylaşım sitesinde ‘Gaziemir Belediyesi'ne verdiğim hizmetimi, içeriği hakkında açıklama yapmayacağım, dünkü 16.36'daki 2 dakika 17 saniyelik telefon konuşması nedeniyle sonlandırdım. Hep saygı duyduğum Belediye Başkanı Sayın Halil İbrahim Şenol'dan helallik aldım, kendisine teşekkür ediyorum.’ diyerek  görevinden ayrıldığını duyurdu.

Hasan Dalgıç,  ani ayrılma nedeni olarak her hangi bir açıklama yapmazken, genel koordinatörlük görevini sürdüren Gaziemir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuncer ile yaptığı sert telefon konuşması sonrası görevinden ayrıldığı, kulislere sızan bilgiler arasında yer aldı. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Zafer Gök

23.04.2017 - 21:16
beraber yolunu bulmak için yola çıkanlar yolda hiç bir karaçalı istemezler......sonra beraber yok olur giderler

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Aslında biz doğduğumuz günden itibaren ruhumuzun bedenden ayrıldığı ana, son nefesimizi verene kadar ÖLÜMÜ BEKLERKEN OYALANIYORUZ.”

Spor yapmaya karar verme aşamasındasınız ya da karar verdiniz. O halde ilk yapmanız gereken, genel bir sağlık kontrolüdür

İzmir’in merkezi bir ilçesinde, çocukların eğitimlerini Demir yığınından oluşan bir Konteynır’da aldıklarını görünce gözlerine inanamayan yardımsever Gaziemirli ev han...

Her geçen yıl bir kat daha güçlenen İzmir Balkan Göçmenleri Derneğinin çiçeği burnunda başkanı Abdurrahim Nursoy

Günümüzde bir çay yapmaktan, evinde misafir ağırlamaktan kaçan ve misafire hizmet etmekten yorulan TOPLUMUMUZUN