Haber Üstü Reklam Alanı

Sarnıç'ta Fabrika Bahçesinde Doğal Yaşam Parkı

8.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sarnıç’ta Ayakkabı Fabrikasının bahçesine kurulan Doğal Yaşam Parkı, öğrencilerin ilgi odağı olduSarnıç’ta Ayakkabı Fabrikasının bahçesine kurulan Doğal Yaşam Parkı, öğrencilerin ilgi odağı oldu. 

Sarnıç’ta Bayan Ayakkabı imalatı yapan Koç Kunduranın sahibi Levent Çevikel, doğaya olan sevgi ve tutkusunu fabrikasının bahçesinde beslediği, büyüttüğü kırk çeşit ve bine yakın canlı ile gideriyor. 

Fabrikasının bahçesinde oluşturduğu doğal yaşam parkında, doğasına uygun alanlarda eşek, keçi, kuş ve balık çeşitleri, kartal, kobra yılanı, tavus kuşları, köpek, sincap ve ördeklerine gözü gibi bakmaya, onları çoğaltmaya, yaralarını sarmaya devam diyor. 

Sarnıç’ta bulunan resmi ve özel ilköğretim çağındaki çocukların uğrak yeri haline gelen Levent Çevikel yaşam parkına ilave olarak, yapımını üstlendiği, geçtiğimiz yıl genç yaşta kaybettiği oğlu Tansu Çevikel adının yaşayacağı, Sarnıç Atatürk Caddesindeki Gençlik Parkının hizmete girmesiyle, ilçemizde sosyal projelere verdiği desteği devam ettirecek. 

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Aslında biz doğduğumuz günden itibaren ruhumuzun bedenden ayrıldığı ana, son nefesimizi verene kadar ÖLÜMÜ BEKLERKEN OYALANIYORUZ.”

Spor yapmaya karar verme aşamasındasınız ya da karar verdiniz. O halde ilk yapmanız gereken, genel bir sağlık kontrolüdür

İzmir’in merkezi bir ilçesinde, çocukların eğitimlerini Demir yığınından oluşan bir Konteynır’da aldıklarını görünce gözlerine inanamayan yardımsever Gaziemirli ev han...

Her geçen yıl bir kat daha güçlenen İzmir Balkan Göçmenleri Derneğinin çiçeği burnunda başkanı Abdurrahim Nursoy

Günümüzde bir çay yapmaktan, evinde misafir ağırlamaktan kaçan ve misafire hizmet etmekten yorulan TOPLUMUMUZUN