Haber Üstü Reklam Alanı

Pomak Federasyonu Kuşadası'ın da Noktayı Koydu

5.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Pomak Dernekleri Federasyon Başkanı Bayram Erat ise bu gece düzenlemesinin PODEF yönetimi olarak karar aldıklarınıMerkezi Gaziemir’de olan, uzun zamandır başkan ve yönetim krizi yaşayan İzmir’li Pomaklar, Kuşadası Fantasia Otelde düzenlenen gece öncesi Pomak Dernekleri Federasyonu Başkanı ve geceye katılan Pomaklar Derneği temsilcileri, sorunlarını tartıştılar.

VİDEO PODEF AÇIKLAMASI 

Pomak Dernekleri Federasyon Başkanı Bayram Erat Başkanlığında yapılan toplantıda söz alan İzmir Pomak Dernekleri Temsilcileri, bu gecenin hazırlanması ile ilgili İsmail Kar’ın kamuoyuna yaptığı açıklamaları gündeme getirdi. 

İsmail Kar kamuoyuna yaptığı açıklamada, İzmir Pomaklar Derneği Başkanın kendisinin olduğunu, Kuşadası Fantasia’da yapılan Pomaklar gecesi için satılan biletlerin, dernek logosu kullanıldığını ve bu biletleri satan Ercan Çokbankır ile Gürbüz Öngören’in nitelikli dolandırıcılık yaptığını belirtmiş ve suç duyurusunda bulunduğunu belirtmişti. 

Pomak Dernekleri Federasyon Başkanı Bayram Erat ise bu gece düzenlemesinin PODEF yönetimi olarak karar aldıklarını, yönetim olarak Ercan Çokbankır, Gürbüz Öngören ve Sibel Habibe Ekmekçi’yi bu geceki organizasyon için temsilci olarak belirlediklerini belirtti.

Bu yapılan Organizasyon’dan, suç duyurusunda bulunan kişinin de haberdar olduğunu, burada yapılanın sokak siyaseti olduğunu ve PODEF denetleme kurulunun bu konuda disiplin soruşturması başlatacağını ve gereğini yerine getireceğini söyledi ve soruna noktayı koydu. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Günümüzde, özellikle dünya liderlerinin kişisel tanıtımında rol alanlar, bunun bilinciyle, liderlerin kılık kıyafetinden tutun da, attığı adıma, ağzından çıkan her sö...

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdurrahim Nursoy ve Bornova Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Kocaman’nın da ka...

Batman’a gittiğimizi ve orada da kardeşlik-dostluk-barış gönül köprümüzü kurmak için arada olduğumuzu duyan Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, Batman i...

Aslında biz doğduğumuz günden itibaren ruhumuzun bedenden ayrıldığı ana, son nefesimizi verene kadar ÖLÜMÜ BEKLERKEN OYALANIYORUZ.”

Spor yapmaya karar verme aşamasındasınız ya da karar verdiniz. O halde ilk yapmanız gereken, genel bir sağlık kontrolüdür