Haber Üstü Reklam Alanı

Pomak Federasyonu Kuşadası'ın da Noktayı Koydu

5.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Pomak Dernekleri Federasyon Başkanı Bayram Erat ise bu gece düzenlemesinin PODEF yönetimi olarak karar aldıklarınıMerkezi Gaziemir’de olan, uzun zamandır başkan ve yönetim krizi yaşayan İzmir’li Pomaklar, Kuşadası Fantasia Otelde düzenlenen gece öncesi Pomak Dernekleri Federasyonu Başkanı ve geceye katılan Pomaklar Derneği temsilcileri, sorunlarını tartıştılar.

VİDEO PODEF AÇIKLAMASI 

Pomak Dernekleri Federasyon Başkanı Bayram Erat Başkanlığında yapılan toplantıda söz alan İzmir Pomak Dernekleri Temsilcileri, bu gecenin hazırlanması ile ilgili İsmail Kar’ın kamuoyuna yaptığı açıklamaları gündeme getirdi. 

İsmail Kar kamuoyuna yaptığı açıklamada, İzmir Pomaklar Derneği Başkanın kendisinin olduğunu, Kuşadası Fantasia’da yapılan Pomaklar gecesi için satılan biletlerin, dernek logosu kullanıldığını ve bu biletleri satan Ercan Çokbankır ile Gürbüz Öngören’in nitelikli dolandırıcılık yaptığını belirtmiş ve suç duyurusunda bulunduğunu belirtmişti. 

Pomak Dernekleri Federasyon Başkanı Bayram Erat ise bu gece düzenlemesinin PODEF yönetimi olarak karar aldıklarını, yönetim olarak Ercan Çokbankır, Gürbüz Öngören ve Sibel Habibe Ekmekçi’yi bu geceki organizasyon için temsilci olarak belirlediklerini belirtti.

Bu yapılan Organizasyon’dan, suç duyurusunda bulunan kişinin de haberdar olduğunu, burada yapılanın sokak siyaseti olduğunu ve PODEF denetleme kurulunun bu konuda disiplin soruşturması başlatacağını ve gereğini yerine getireceğini söyledi ve soruna noktayı koydu. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Japonlar yine yapacaklarını yapmışlar ve dünyayı bir kez daha kendilerine hayran bırakmışlardı.Futbolcular mağlubiyetin ardından soyunma odasını en ince ayrıntısına ka...

‘’Yeşil görmeyen gözler renk zevkinden yoksunudur. Burasını öyle bir ağaçlandırın ki kör bir insan dahi yeşillikler arasında olduğunu anlasın’’(Atatürk)

Mali Müşavir, AKP Gaziemir Kurucu İlçe Başkanı, her ay sonu Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde yapılan Tasavvuf Vakfı Söyleşilerinin organizatörü, Tuncay Sizgen’in bal...

Batman’ın Kozluk İlçesi, Bekirhan Beldesine giden Mine Kapı ve Remziye Dokur, Gaziemir’e gelecek çocukların aileleri tanışıp, aile ve çocukların o heyecanlarına ortak ...

"Amacımız Gaziemir’den başlayıp, Türkiye'nin her yerine gönül köprüsünü kurmaktır. Yaptığımız işlerle mutlu oluyoruz çünkü sevgiye, saygıya ve birbirimize değer vermey...