Haber Üstü Reklam Alanı

'Siz Yanlız Değilsiniz Biz Burdayız' Bu Kez Batman'la Gönül Köprüsü Kurdu

1.2.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

sadece yardım ettikleri kimselerden Allah Razı Olsun, Allah Kabul Etsin sözü duymak için mücadele etmeye devam ediyorGaziemirli ev hanımları Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız ekibi, yağmur çamur, kar fırtına demeden iyilik yapmaya, sadece yardım ettikleri kimselerden Allah Razı Olsun, Allah Kabul Etsin sözü duymak için mücadele etmeye devam ediyor.

Gaziemirli ev hanımları Mine Kapı ve Remziye Dokur, Batman’a giderek Vali Yardımcısı Serap Özmen Çetin, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtalan ile görüşüp Batman’ın köy okullarını gezip eksikleri tespit edip tedariklerini yaparak, Batman ile Gaziemir arasında gönül köprüsü kurmaya devam ediyor. 

Mine Kapı ve Remziye Dokur Batman seyahatinde, Gaziemir’in 23 Nisan Ulusal ve Uluslar arası çocuk şenliğine  katılmaları için, Batman Catom Folklor ekibini Gaziemir çocuk şenliğine davet etti. 

Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız Ekibinin Güneydoğu’da ikinci durağı, Siirt’in Kurtalan İlçesi oldu. Kurtalan ilçesinin yeni kaymakamı Musa Üçgül’ü makamında ziyaret eden Mine Kapı ve Remziye Dokur Kurtalan’da kuracakları kütüphane için Kaymakamdan tam destek aldı ve İzmir’den kalkıp Kurtalan’a gelip gönül köprüsü kuran, Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız Ekibine teşekkür etti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Aslında biz doğduğumuz günden itibaren ruhumuzun bedenden ayrıldığı ana, son nefesimizi verene kadar ÖLÜMÜ BEKLERKEN OYALANIYORUZ.”

Spor yapmaya karar verme aşamasındasınız ya da karar verdiniz. O halde ilk yapmanız gereken, genel bir sağlık kontrolüdür

İzmir’in merkezi bir ilçesinde, çocukların eğitimlerini Demir yığınından oluşan bir Konteynır’da aldıklarını görünce gözlerine inanamayan yardımsever Gaziemirli ev han...

Her geçen yıl bir kat daha güçlenen İzmir Balkan Göçmenleri Derneğinin çiçeği burnunda başkanı Abdurrahim Nursoy

Günümüzde bir çay yapmaktan, evinde misafir ağırlamaktan kaçan ve misafire hizmet etmekten yorulan TOPLUMUMUZUN