Haber Üstü Reklam Alanı

Siz Yanlız Değilsiniz Biz Buradayız 100 koli malzemeyi ve ev eşyalarını dağıttı

15.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ülkü Mahallesi'nde hem 100 koli kıyafet dağıtımının hem de bu aileye kol kanat germenin Erenler ailesine ev eşyalarını etmenin mutluluğunu yaşadık.Kış mevsiminin en soğuk en yağışlı geçirdiğimiz bu günlerde siz yalnız değilsiniz biz buradayız grubu olarak İzmir'in ikiçeşmeliğe bağlı Ülkü mahallesi muhtarı Sayın Sami Çıkrıkçı bizi arayarak mahallesinde bazı ailelerin kadın-erkek- çocuk kıyafetlerine ihtiyacı ayrıca da bir ailenin ev eşyalarına acil ihtiyacı olduğunu bildirdi, bizden destek istedi. 

Biz de grup olarak kadın erkek çocuk kıyafetleri ve ayakkabılarından oluşan 100 koli malzemeyi ve ev eşyalarını hazırladık. 

Mustafa Erenler 2-5-10 yaşlarında iki kız bir oğlu olan üç çocuk babası ailesinin geçimini hastane önünde balon ve mendil satarak sağlayan eşi ise ev ve merdiven  temizliği  işleri olduğunda temizliğe giden Leyla hanım. Erenler ailesi büyüklerinin yanında kalan fakat bazı aile sorunlarından dolayı oradan ayrılıp tek bir oda kiralayıp o odada içinde üç çocuklarıyla yeni bir hayata başlamaya karar vermişler. Bizden ev eşyaları talepleri oldu bir tek odaya ne istenildiyse o eşyaları götürüp Ülkü Mahallesi'nde hem 100 koli kıyafet dağıtımının hem de bu aileye kol kanat germenin Erenler ailesine ev eşyalarını etmenin mutluluğunu yaşadık.

Leyla Mustafa çifti ve çocukları hislerini daha fazla gizleyemediler gözyaşlarına boğuldular bizlerse sevinç ve hüzün arasında gidip geldik bir günümüzü daha bir çok insana kıyafet dağıtarak ve Erenler ailesinin mutlu ederek geçirdik ya, bizden mutlusu yoktu.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Genelde siyasette, bir göreve gelmeden önce birçok vaatler verip görev başına geldikten sonra da unutuluyor ve sanki vaatleri verenler onlar değilmiş gibi, görevlerini...

Taktığı koruyucu takımları işi bitince sorumsuzca sokak arası, yollara ve ev girişlerinin bulunduğu yerlere atma cesareti gösteren, kendini sorumluluk sahibi sanan, bi...

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜKLER YÜREĞİNİZDEN UMUTLAR EKSİK OLMASIN.

Gurup olarak SİZ YALNIZ DEGILSINIZ BIZ BURADAYIZ sözünün gereğini yerine getirerek bizde ihtiyacı olan 65 AİLEYE ERZAK VE GIDA YARDIMI YAPARAK o ailelere destek olduk.

Bazen arkana bile bakmadan gitmek istersin, öyle her şeyi bırakmana falanda gerek yok, anılarını bıraksan yeterlidir. Tabiata, doğaya, denize, ormana, doyumsuz birlikt...