Haber Üstü Reklam Alanı

Gazigem Futbol Turnuvasını GS'li Ayhan Akman BJK'li Halil İbrahim Şenol Başlattı

10.1.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bu turnuvaya katılan bayan futbolcuları gösterdikleri medeni cesaretten dolayı kutladığını söylediGaziemir Belediyesi bünyesinde bulunan Gaziemir Gençlik ve Eğitim  Merkezi, (Gazigem)de eğitim gören kızlı erkekli  öğrenciler bugün, Milli takımın ve Galatasaray’ın eski yıldızı Ayhan Akman’ın da katıldığı bir programda yeşil sahalara çıktılar. 

Gaziemir Sosyal Konutlarda bulunan spor tesislerinde düzenlenen törende bir konuşma yapan Gazigem öğrencisi Eylem Güneş, eğitim ve  böyle bir sosyal bir projeye verdiği destekten dolayı Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a teşekkür etti. Şenol’un Eğitimde fırsat eşitliği yaratarak herkese iyi eğitim alma olanağı sağladığını, zihinsel ve bedensel gelişmemize katkı sağladığını belirtti.  Gazigem’li bayan öğrenciler olarak, toplumun her alanında olduğu gibi, bugün burada yeşil sahalarda da olabileceğini söyledi. 

Gazigem’de okuyan öğrenciler arası düzenlenen futbol turnuvasına katılan Milli Takım ve Galatasaray’ın eski yıldızı Ayhan Akman, burada olmaktan çok mutluyum, çok güzel bir organizasyon, eğitime ve spora verdiği destek dolayı Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a tebrik ederim dedi.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bu turnuvaya katılan bayan futbolcuları gösterdikleri medeni cesaretten dolayı kutladığını söyledi. Okullardan alacağanız diplomalar tabi ki çok önemli, fakat daha önce toplum içersinde gençlerin sosyalleşmesi gerektiğini, bu sosyallik sayesinde çok daha iyi yerlere gelinebileceğini belirtti. Futbolda kasıt dışı hareket eden ve kasti kart gören oyunculara çok kızdığını, sporun barışın ve kardeşliğin simgesi olduğunu belirtti. Gaziemir’in önümüzdeki yıl jimnastik’te dünya şampiyonasına ev sahipliği yapacağını belirten Şenol, artık Gaziemir’in dünya şampiyonalarına ev sahipliği yapacak bir duruma geldiğini belirtti. 

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler gününü kutladığını belirten Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, ülkemizde çalışan gazetecilerden çok, maalesef düşüncelerini özgürce ifade edemeyen çalışamayan gazetecilerin çokluğundan, düşüncelerini açıkladı diye cezaevinde yüz elliden fazla gazetecinin bulunduğu bir ülkede demokrasiden bahsetmenin imkansız olduğunu söyleyerek, tüm basın emekçilerin günlerini kutlayarak, Gazigem Futbol turnuvasının ilk vuruşunu Ayhan Akman’la beraber yaptı. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Futbolunun iki efsane yöneticisi İbrahim Kılınç ve Mahmut Nuroğlu, Enver Kapı'nın hazırlayıp sunduğu 'Kaptanın Konukları Programına konuk oldu

Gaziemir’de farklı branşlarda spor yapan gençlerle yaptığı programlarda ilçemiz sporuna katkı koymaya devam eden Adnan Yahşi ‘Sporda Yahşi Muhabbetler’ programında sp...

Adnan Yahşi, TRİATLON Antrenör ve sporcularını Gaziemir Net TV’de konuk etti

TRİATLON Antrenör ve sporcularını Gaziemir Net TV’de konuk ediyor

TFF 1'inci Lig'de ara transfer döneminde eski orta saha oyuncusu Okan Derici'ye talip olan Altınordu'ya futbolcunun kulübü Gazişehir Gaziantep, takas teklifinde bulundu.