Haber Üstü Reklam Alanı

Siz Yanlız Değilsiniz Biz Buradayız 23 Nisan'da 100 Çocuk Sevindirdi

26.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Hayatı boyunca ne bir kediye, ne köpeğe bir tas su vermeyen, fakat kamusal desteği ardına alınca meydanlarda yardımsever pozları verenlere inat, aile bütçesinden kısıp kendi bütçesini oluşturan, yardıma muhtaç bir çok aileye sessiz sedasız yardımlar yapan Mine Kapı, Remziye Dokur ve Semra Akın 100. Yılını kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yine boş durmadı.On yıldır başta ilçemiz Gaziemir olmak üzere, ülkenin dört bir tarafına yaptığı yardımlarla çalışmalarını sürdüren Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradıyız  grubu, ülkenin yaşadığı bu zor günlerinde yine taşın altına ellerini soktu.  Hayatı boyunca ne bir kediye, ne köpeğe bir tas su vermeyen, fakat kamusal desteği ardına alınca meydanlarda yardımsever pozları verenlere inat, aile bütçesinden kısıp kendi bütçesini oluşturan, yardıma muhtaç bir çok aileye sessiz sedasız yardımlar yapan Mine Kapı, Remziye Dokur ve Semra Akın 100. Yılını kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yine boş durmadı.

 

Hepimizin yıllarca coşkuyla büyük bir onurla kutladığı ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI, bu yıl salgın CORONA hastalığı sebebiyle sekteye uğradı. Çocuklar evlerinde kaldılar, çıkarmadılar törenler iptal edildi. 

CUMHURİYET tarihimizde bir ilk oldu. Sağlık her şeyin önüne geçmişti, eğer çocuklar dışarı çıkamıyor BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün armağan ettiği bayramları coşkuyla kutlayamıyorlarsa, biz onlara gidelim kucak açalım dedik. 

Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız grubu olarak 100. yıl 100 çocuk projemizi hayata geçirerek çocuklarımıza koştuk. 

Onların bayramlarına ülkelerine, bayraklarına ATALARINA ne kadar bağlı ve sevgi dolu olduklarına tanıklık ettik. Bir kez daha rahat uyu BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK emanet ettiğin CUMHURİYET hediye ettiğin ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUKLARIYLA İLELEBET YAŞAYACAKTIR.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri son yıllarda hızla artmaktadır, kadına karşı şiddet ve kadın cinayetleri bireysel değil, toplumsal olaylardır.

Büyük zaferin 98. Yıldönümünde CHP Gaziemir İlçe Örgütü, Gaziemir Çarşı Meydanında bulunan Atatürk anıtında bir tören düzenledi.

. Gazete olarak bugüne değin ilçemizde bir çok değişikliklere imza attık. Bazen doğru dediğimiz yanlış, yanlış dediğimiz doğru çıktı. İnsanız ve hata yaparız. Önemli o...

Evlerimizi su bastı. Yavaş yağıyordu, birden yağmur bastırınca dere taştı.

Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, yaptığı devrimler, hizmetler içerisinde en önem verdiği ve üzerinde durduklarından biride eğitimdir.