Haber Üstü Reklam Alanı

Aramızdan Ayrılalı Tam 11 Yıl Oldu

4.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ölümünün ardından Hasan Toyun’u, ailesi, arkadaşlarını ve dostları hiçbir zaman unutmadı. Gaziemir eski belediye başkanı Halil İbrahim Şenol, meclis üyesi, yakın dostu Hasan Toyun anısını, Yeşil Mahallede yaptırdığı bir parka ismini vererek Hasan Toyun ismini ölümsüzleştirdi.Gaziemir yerel siyasetinin en önemli isimlerinden, yardımsever, dost canlısı, üyesi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi değerlerini ön planda tutan, emek ve vefaya önem veren Hasan Toyun’un aramızdan ayrılalı tam 11 yıl oldu.

Görev yaptığı Yaşar Holding bünyesinde çalışmaları sırasında Gaziemirli bir çok genç’e iş olanağı açan, sosyal sorumluluk projelerine her daim destek olan, yerel siyasetin her zaman içersinde olan, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçilen, 3 Nisan 2009’da ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan, 4 Nisan 2009 tarihinde Karabağlar’da geçirdiği kaza sonrası aramızdan ayrılan, Özgü ve Barış’ın babası, Gönül Toyun’un sevgili eşi 49 yaşındaki Hasan Toyun’u, Gaziemir kaybedeli 11 yıl oldu.

Ölümünün ardından Hasan Toyun’u, ailesi, arkadaşlarını ve dostları hiçbir zaman unutmadı.  Gaziemir eski belediye başkanı Halil İbrahim Şenol, meclis üyesi, yakın dostu Hasan Toyun anısını, Yeşil Mahallede yaptırdığı bir parka ismini vererek Hasan Toyun ismini ölümsüzleştirdi. 

Gaziemir Net yerel gazetemizin 10 yıllık serüvenini hiç bilmeyen,  fakat yaşasaydı her zaman yanımızda olacağına inandığımız Hasan Toyun’u, özlemle, sevgiyle ve hasretle Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak anıyoruz.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Evlerimizi su bastı. Yavaş yağıyordu, birden yağmur bastırınca dere taştı.

Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, yaptığı devrimler, hizmetler içerisinde en önem verdiği ve üzerinde durduklarından biride eğitimdir.

Bazı yerler tarihle yarışır, tarihle anılırlar. Bir sevda, bir aşk, bir masal gibidirler. Unutmak istersiniz unutamazsınız, "hadi ya" dersiniz, vazgeçemezsiniz. Çıkıp ...

Kızılay Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, çalışmaya destek veren milletvekillerine teşekkür ederek, "Onlar aynı zamanda tabi Roman kardeşlerimizi TBMM'de temsil ediy...

1 Nisan şakası gibi 2019’da başlayan Gaziemir’deki yeni dönemin başlığı, ben daha kötüyüm oldu. Bu dönemin en kötüsü ben olacağım diyen bir başkan yardımcısına, ben ...