Haber Üstü Reklam Alanı

Aramızdan Ayrılalı Tam 11 Yıl Oldu

4.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ölümünün ardından Hasan Toyun’u, ailesi, arkadaşlarını ve dostları hiçbir zaman unutmadı. Gaziemir eski belediye başkanı Halil İbrahim Şenol, meclis üyesi, yakın dostu Hasan Toyun anısını, Yeşil Mahallede yaptırdığı bir parka ismini vererek Hasan Toyun ismini ölümsüzleştirdi.Gaziemir yerel siyasetinin en önemli isimlerinden, yardımsever, dost canlısı, üyesi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi değerlerini ön planda tutan, emek ve vefaya önem veren Hasan Toyun’un aramızdan ayrılalı tam 11 yıl oldu.

Görev yaptığı Yaşar Holding bünyesinde çalışmaları sırasında Gaziemirli bir çok genç’e iş olanağı açan, sosyal sorumluluk projelerine her daim destek olan, yerel siyasetin her zaman içersinde olan, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçilen, 3 Nisan 2009’da ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan, 4 Nisan 2009 tarihinde Karabağlar’da geçirdiği kaza sonrası aramızdan ayrılan, Özgü ve Barış’ın babası, Gönül Toyun’un sevgili eşi 49 yaşındaki Hasan Toyun’u, Gaziemir kaybedeli 11 yıl oldu.

Ölümünün ardından Hasan Toyun’u, ailesi, arkadaşlarını ve dostları hiçbir zaman unutmadı.  Gaziemir eski belediye başkanı Halil İbrahim Şenol, meclis üyesi, yakın dostu Hasan Toyun anısını, Yeşil Mahallede yaptırdığı bir parka ismini vererek Hasan Toyun ismini ölümsüzleştirdi. 

Gaziemir Net yerel gazetemizin 10 yıllık serüvenini hiç bilmeyen,  fakat yaşasaydı her zaman yanımızda olacağına inandığımız Hasan Toyun’u, özlemle, sevgiyle ve hasretle Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak anıyoruz.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Biz bilirdik aslında film bittiğinde gerçek hayatımıza döneceğimizi, hatta biran önce eve gidip güzel kıyafetlerimizi çıkarıp, şalvarlarımızı giyeceğimizi, poşumuzu ta...

çok zor şartlar altında çalışan sağlık çalışanı hemşirelere ödül verilmesi gerekirken, hakarete varan sözler, bu kez hasta yakınlarından değil, şahsım ben hastanem anl...

Onlar sadece yolcu taşımadılar onlar taşıdıkları yolcularına sahip çıktılar güven verdiler yolcular huzur buldular onlar mecbur kalmadıkça KORNALARINA BASMADILAR SES K...

Ana yüreğinin yanışını yıllar geçse de sönmediğini görüyor. Yıllar süren göz yaşlarının evladına kavuşmak için dualara dönüştüğü gerçeğiyle karşılaşıyoruz.

Tahtalı Barajı’nı su seviyesi geçen yıl yüzde 65,29 iken bu yıl yüzde 36,04’e düştü.