Haber Üstü Reklam Alanı

Siz Yanlız Değilsiniz Biz Buradayız Bu Kez Sağlık Emekçilerinin Yanında

27.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi sağlık emekçilerini ziyaret eden Gaziemir’in vefalı gerçek iyi insanlarıGaziemir’in iyilik melekleri Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız ekibi, Korona krizine giren ülkemizde yine olması gerekeni yaptı, Sağlık Emekçilerinin yanında yer aldı.

Geçtiğimiz gün Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesine giden Mine Kapı, Remziye Dokur ve Semra Akın kendi çabalarıyla hazırladıkları yiyecek ve içecekleri, zor şartlar altına çalışan sağlık çalışanlarına dağıttı.

Uzun yıllardır Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız ekibinin hayata geçirdiği toplu sünnet düğün törenlerine katılan çocukların sünnetlerini hiçbir ücret talep etmeden destek olan, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi sağlık emekçilerini ziyaret eden Gaziemir’in vefalı gerçek iyi insanları, sağlık emekçilerinin bu zor günlerinde yanlarında oldular. 

Ülkemizin bu zor günlerinde, bireysel çabalarıyla sağlık emekçilerine destek olmaya devam eden siz yalnız değilsiniz biz buradayız ekibi, Buca Tıp Hastanesi sağlık çalışanlarına da kendi çabalarıyla hazırladıkları yiyecek ve içecekleri dağıttılar. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Evlerimizi su bastı. Yavaş yağıyordu, birden yağmur bastırınca dere taştı.

Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, yaptığı devrimler, hizmetler içerisinde en önem verdiği ve üzerinde durduklarından biride eğitimdir.

Bazı yerler tarihle yarışır, tarihle anılırlar. Bir sevda, bir aşk, bir masal gibidirler. Unutmak istersiniz unutamazsınız, "hadi ya" dersiniz, vazgeçemezsiniz. Çıkıp ...

Kızılay Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, çalışmaya destek veren milletvekillerine teşekkür ederek, "Onlar aynı zamanda tabi Roman kardeşlerimizi TBMM'de temsil ediy...

1 Nisan şakası gibi 2019’da başlayan Gaziemir’deki yeni dönemin başlığı, ben daha kötüyüm oldu. Bu dönemin en kötüsü ben olacağım diyen bir başkan yardımcısına, ben ...