Haber Üstü Reklam Alanı

Nursoy Farklı Kazandı

12.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

16. Genel kurulda bir kez daha Bal-Göç genel başkanlığına seçilen Abdurrahim Nursoy, genel kurul da 1015 oy alarak seçimi farklı kazandı.İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği 16. Genel kurulunu,  Kültürpark 1-nolu hol de yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. 

Gaziemir siyasetinin çok yakından tanıdığı iki ismin rakip olduğu Bal-Göç genel kurul seçimlerinde, geçtiğimiz dönem belediye başkan yardımcılığı görevini layıkıyla yerine getiren, CHP Gaziemir ilçe örgütüne emek harcayan, Sarnıç siyasetinin etkili ismi, Bal-Göç Genel Başkanı Abdurrahim Nursoy, 16. Genel kurulda rakibi Beyhan Mutlu’yu farklı geçti. 

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği 16. Genel kurulunda, bir kez daha Bal-Göç genel başkanlığına seçilen Abdurrahim Nursoy, genel kurul da 1015 oy alarak seçimi farklı kazandı.

İyi Parti Gaziemir kurucu eski ilçe başkan yardımcısı Beyhan Mutlu, 16. Genel kurul da Bal-Göç Genel Başkan adaylığına, Gaziemir belediye başkanı, başkan yardımcıları ve bazı meclis üyelerinin tam desteğini ardına alsa da, belediye başkanı Halil Arda ve yardımcılarını üst kurul delegeliğine yazsa da, 520 oyda kaldı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Biz bilirdik aslında film bittiğinde gerçek hayatımıza döneceğimizi, hatta biran önce eve gidip güzel kıyafetlerimizi çıkarıp, şalvarlarımızı giyeceğimizi, poşumuzu ta...

çok zor şartlar altında çalışan sağlık çalışanı hemşirelere ödül verilmesi gerekirken, hakarete varan sözler, bu kez hasta yakınlarından değil, şahsım ben hastanem anl...

Onlar sadece yolcu taşımadılar onlar taşıdıkları yolcularına sahip çıktılar güven verdiler yolcular huzur buldular onlar mecbur kalmadıkça KORNALARINA BASMADILAR SES K...

Ana yüreğinin yanışını yıllar geçse de sönmediğini görüyor. Yıllar süren göz yaşlarının evladına kavuşmak için dualara dönüştüğü gerçeğiyle karşılaşıyoruz.

Tahtalı Barajı’nı su seviyesi geçen yıl yüzde 65,29 iken bu yıl yüzde 36,04’e düştü.