Haber Üstü Reklam Alanı

Nursoy Farklı Kazandı

12.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

16. Genel kurulda bir kez daha Bal-Göç genel başkanlığına seçilen Abdurrahim Nursoy, genel kurul da 1015 oy alarak seçimi farklı kazandı.İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği 16. Genel kurulunu,  Kültürpark 1-nolu hol de yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. 

Gaziemir siyasetinin çok yakından tanıdığı iki ismin rakip olduğu Bal-Göç genel kurul seçimlerinde, geçtiğimiz dönem belediye başkan yardımcılığı görevini layıkıyla yerine getiren, CHP Gaziemir ilçe örgütüne emek harcayan, Sarnıç siyasetinin etkili ismi, Bal-Göç Genel Başkanı Abdurrahim Nursoy, 16. Genel kurulda rakibi Beyhan Mutlu’yu farklı geçti. 

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği 16. Genel kurulunda, bir kez daha Bal-Göç genel başkanlığına seçilen Abdurrahim Nursoy, genel kurul da 1015 oy alarak seçimi farklı kazandı.

İyi Parti Gaziemir kurucu eski ilçe başkan yardımcısı Beyhan Mutlu, 16. Genel kurul da Bal-Göç Genel Başkan adaylığına, Gaziemir belediye başkanı, başkan yardımcıları ve bazı meclis üyelerinin tam desteğini ardına alsa da, belediye başkanı Halil Arda ve yardımcılarını üst kurul delegeliğine yazsa da, 520 oyda kaldı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri son yıllarda hızla artmaktadır, kadına karşı şiddet ve kadın cinayetleri bireysel değil, toplumsal olaylardır.

Büyük zaferin 98. Yıldönümünde CHP Gaziemir İlçe Örgütü, Gaziemir Çarşı Meydanında bulunan Atatürk anıtında bir tören düzenledi.

. Gazete olarak bugüne değin ilçemizde bir çok değişikliklere imza attık. Bazen doğru dediğimiz yanlış, yanlış dediğimiz doğru çıktı. İnsanız ve hata yaparız. Önemli o...

Evlerimizi su bastı. Yavaş yağıyordu, birden yağmur bastırınca dere taştı.

Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, yaptığı devrimler, hizmetler içerisinde en önem verdiği ve üzerinde durduklarından biride eğitimdir.