Haber Üstü Reklam Alanı

Ramazan Kaya Aramızdan Ayrıldı

22.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak, Ramazan Kaya’ya Allahtan Rahmet dilerken, ailesi sevenleri ve dostlarına baş sağlığı dileriz.Gaziemir siyasetine son yıllarda damga vuran isimler arasında yer alan, CHP ve AKP siyaset yapan Ramazan Kaya, geçirdiği beyin kanaması sonrası vefat etti.

1955 Bayındır Çırpı doğumlu olan Ramazan Kaya CHP Gaziemir siyasetine uzun süre damga vurdu. 1995 – 1999 arası CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı yapan, 1999 yerel seçimlerinde CHP Gaziemir Başkan Adayı olan, 2004 yerel seçimleri öncesi AKP’ye geçip, bir dönem orada siyaset yapan Ramazan Kaya, bir süre sonra tekrar CHP’ye geri döndü.

Gaziemir ticari yaşamın da içersinde yer alan Ramazan Kaya, bugün geçirdiği ani beyin kanaması sonrası aramızdan ayrıldı. Ramazan Kaya 23 Eylül Pazartesi günü Gaziemir Merkez Camisinde kılınacak öğle namazı sonrası, Bayındır Çırpı Mezarlığına defnedilecek.

Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak, Ramazan Kaya’ya Allahtan Rahmet dilerken, ailesi sevenleri ve dostlarına baş sağlığı dileriz.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri son yıllarda hızla artmaktadır, kadına karşı şiddet ve kadın cinayetleri bireysel değil, toplumsal olaylardır.

Büyük zaferin 98. Yıldönümünde CHP Gaziemir İlçe Örgütü, Gaziemir Çarşı Meydanında bulunan Atatürk anıtında bir tören düzenledi.

. Gazete olarak bugüne değin ilçemizde bir çok değişikliklere imza attık. Bazen doğru dediğimiz yanlış, yanlış dediğimiz doğru çıktı. İnsanız ve hata yaparız. Önemli o...

Evlerimizi su bastı. Yavaş yağıyordu, birden yağmur bastırınca dere taştı.

Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, yaptığı devrimler, hizmetler içerisinde en önem verdiği ve üzerinde durduklarından biride eğitimdir.