Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez Gemlik'e Gitti Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer Gaziemir'e Geldi

8.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Kaymakamlığına yeni atanan Ahmet Süheyl Üçer ile hemşeri olan Yaşar Dönmez’e,yeni görev yerinde Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak sonsuz başarılar dileriz. Beş yıl boyunca Gaziemir’e verdiği hizmetler için, İlçemiz adına sonsuz teşekkür ederiz.Gaziemir’e beş yıl boyunca hizmet eden Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez’in görev süresi doldu. Yaşar Dönmez’in yeni görev yeri Bursa’nın Gemlik İlçesinin Kaymakamı olurken, Tokat’ın Turhal İlçesinin Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Gaziemir’in yeni Kaymakamı oldu.

Beş yıl boyunca Gaziemir’in her kesimin sevgisini kazanan Yaşar Dönmez, özellikle sol yıllarda Gaziemir’in doğasını yok eden Hazine arazilerine yapılan kaçak yapılaşmalar ile yaptığı mücadele ile ilçemize çok büyük katkı sundu.

Gaziemir Kaymakamlığına yeni atanan Ahmet Süheyl Üçer ile hemşeri olan Yaşar Dönmez’e,yeni görev yerinde Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak sonsuz başarılar dileriz. Beş yıl boyunca Gaziemir’e verdiği hizmetler için, İlçemiz adına sonsuz teşekkür ederiz.

Gaziemir’e yeni atanan Ahmet Süheyl ÜÇER, 1976'da Sivas doğumlu.  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Turhal Kaymakamlığı görevine 01 Aralık 2016 tarihinde atandı. Daha önce yeniden eskiye Yalvaç, Dursunbey, Mengen, Şiran, Tillo ve Yığılca ilçelerinde görev yaptı. Bu görevleri sırasında İl valileri tarafından başarılı çalışmaları için altı kez takdirname ve kademe ilerlemesi ile ödüllendirildi. 

İçişleri Bakanlığı tarafından 2012-2015 yılları arasında İngiltere'de doktora eğitimi görmek üzere görevlendirildi. Bu süre zarfında Southampton Üniversitesi'nde Politika ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora programını tamamlayarak mezun oldu. Doktora tez konusu olan devlet ve sivil toplum ilişkileri bağlamında sosyal sermayenin Türkiye’deki durumu ve arttırılması için kamu kesimi tarafından izlenmesi gereken politikalar üzerinde uzmanlaştı. 

Yüksek lisansını da İngiltere Nottingham Üniversitesi'nde Sosyal Politika bölümünde yapan Kaymakam Üçer hobi olarak akademik çalışmalarına devam etmekte ve Klasik Türk Müziği enstrümanlarından tanbur icrası ile ilgilenmektedir. 

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Net Yerel İnternet gazetesi olarak, Gaziemir’in iyi insanlarından Bayram Üstünolan’a (Bayro) tanrıdan rahmet dilerken, başta ailesi, arkadaşları, sevenleri ve...

Hani diyor ya güzelim şarkıda; “dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak herşey”. Yok bize göre değil bu, bizde bir insanı sevmekle bitiyor her şey..

Kahramanmaraş’ta, Çorum’da ve Sivas’ta Alevilere yapılan saldırılara günler sonra ses veren, müdahale eden devlet, Gaziemir’de bu olayın üzerine adeta atlamasının tek ...

Belkide hayatımızda hiç duymadığımız köy isimleri, hiç tanımadığımız insanların yaşadığı Iğdır’ın Oba, Kasımcan, Kuzu Giden, Hak Mehmet köylerine giden Gaziemir’in i...

Atatürkçü Düşünce Derneği Gaziemir eski şube başkanı, ADD genel merkez yöneticisi Turgay Altınışık ile şube başkanı Hülya Özcan ile arasında yaşanan yönetim krizi sonr...