Haber Üstü Reklam Alanı

'Toplumsal Baskı ve Bazı Kişilerin Özel Teşviği Nedeniyle' Tekrar Adayım

29.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziemir Net ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.Gaziemir Net TV 2017 yılının son günlerinde konuk ettiği Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a sorulmayan veya sorulamayan tüm soruları Gazetemiz editörü Levent Çağlarsu sordu, Halil İbrahim Şenol’da içtenlikle yanıtladı. 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkanlığına bir kez daha partisinden aday adayı olacağını açıkladı. 

Bu günlerde ülke gündemini meşgul eden, KHK ile sivillere sağlanan yargı muafiyeti, 2017 yılına damga vuran Dünyanın en uzun protesto yürüyüşü olan Adalet yürüyüşü, Adalet Kurultayı ve ilçemize kazandırılan Adalet Parkı, Belediyelerdeki müfettiş baskısı, Belediyede çalışan Memurlarla imzalanan toplu sözleşme, Cumhuriyet Semt Evlerinin istediği duruma gelip, gelmediği, Belediye Meclis Üyelerinin ilçelerine, yönetime ve başkanlığa katkıları oldu mu, her hangi bir proje hayata geçirebildiler mi, Optimum ve Serbest bölge kavşağında oluşan trafik yoğunluğu, Gaziemir girişinde bulunan ucube görüntüsü ile işgali sürdüren Migros avm’nin bulunduğu alan ne olacak, KHK ile taşerondan belediye bünyesine geçecek temizlik işçilerinin durumu, Gaziemir sırtlarında devam eden yeşil alan katliamının nedenleri, her yağmurda göle dönen Tansaş kavşağına çözüm üretilecek mi, Pirenlik Mevkii nin sorunlarına çözüm bulunacak mı, Rıdvan Dilmen’in parkasız Deniz Gezmiş söylemine cevap, İlçe Milli Eğitim Müdürünün yılbaşı yasaklamaları ile ilgili görüşleri, Minibüslerin çaldıkları gereksiz kornaların son durumu ve 2019 yerel seçimlerinde tekrar aday adayı olacak mısınız gibi sorularımız, Halil İbrahim Şenol’un ağzından cevap buldu.

VİDEO Levent Çağlarsu'nun Soruları, Halil İbrahim Şenol'un Açıklamaları

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziemir Net ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, tapulu arazisi ‘Doğal ve Ağaçlık Karakteri Korunacak’ alanda olmasına rağmen, yüzlerce zeytin ağacını izin almadan katleden hak sahiplerine dur di...

Bu yıl Ramazan kutlamalarında A.Arda meydanını en çok kullanan, adeta mesken tutan tek parti AKP Gaziemir İlçe oldu. AKP Gaziemir Gençlik Kolları üyesi gençler her gec...