Haber Üstü Reklam Alanı

Kurban Kesim Alanlarında Yine Aynı Manzara

1.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Küçük çocukların gözleri önünde kesilen kocaman kocaman kurbanları, çoluk çocuk tüm aile toprakların üzerinde parçalayıp poşetlere doldururken, ortalık kan gölüne döndü.Müslüman alemi Kurban Bayramını kutlarken, ortalık yerde kesilip parçalanan kurbanlıklar, yine ortalığı kan gölüne döndürdü, ortaya korkunç manzaralar çıktı.

Gaziemir Sarnıç girişinde kurulan hayvan pazarına getirilen tüm hayvanlar alıcı bulurken, satıcıların yüzü güldü. Kurban bayramının ilk günü hayvanları kesmek isteyenler, Büyükşehir Belediyesinin Kurduğu kesimhanede oluşan yoğunluk nedeniyle, kurbanlıklarını pazarın tozlu, topraklı hiçte hijyenik olmayan bir ortamında, kesmeyi tercih etti. 

Küçük çocukların gözleri önünde kesilen kocaman kocaman kurbanları, çoluk çocuk tüm aile toprakların üzerinde parçalayıp poşetlere doldururken, ortalık kan gölüne döndü.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

23 Ocak 2018 tarihinde Saat 15:00'de Gaziemir Net Facebook adresinden canlı, daha sonra Gaziemir Net yerel Gazetemizden izleyebileceğiniz program, Gaziemir Futbol tari...

Geceyi Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde geçiren Yılmaz Ağırtaş, beyin damarlarındaki sıkışıklığın açılması için, durumunu takip eden doktorları tarafından am...

Yılmaz Ağırtaş, dün gece 01:00 sıralarında geçirdiği rahatsızlık sonucu Buca Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Yeni bir yıla başlıyoruz. Daha özgür, daha adil, savaşsız, sömürüsüz bir dünya bütün insanlığın, insanlık kadar kadim bir özlemi.

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziem...